سه‌شنبه, 3 مهر 1397
به مناسبت میلاد حضرت ابولفضل (ع) و روز جانباز از جانبازان شاغل در شهرداری كازرون تجلیل شد
۲۰۴۸
 ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر کازرون مراسم تجلیل از مقام شامخ جانبازان ۸ سال دفاع مقدس با حضور شهردار کازرون، جانبازان شاغل در شهرداری  و اعضای شورای اسلامی شهر در دفتر شهردار کازرون برگزار گردید.

در ابتدای این مراسم که با تلاوت آیاتی چند از کلام الله قرآن مجید آغاز شد، مهندس علی باقری ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، میلاد علمدار کربلا و روز جانباز اظهار کرد: بزرگترین نعمتی که خداوند متعال به انسان ها داده نعمت سلامتی است و جانبازان عزیز و شهدای گرانقدر با از خود گذشتگی، ایثار و فدا کاری سلامتی و جان خود را در دفاع از آرمان های انقلاب فدا کرده اند.

وی تصریح کرد: امنیت و پیشرفتی که هم اکنون در کشور مشاهده می کنیم مدیون رشادت ها و جانفشانی های جانبازان، ایثارگران و شهدای گرانقدر در جبهه های جنگ و در زمان حال مدافعان حرم هستیم که در یک جنگ نابرابر در مقابل استکبار جهانی ایستاده اند و از جان خویش جهت حفظ و نگهداری این انقلاب گذشته اند.

شهردار کازرون با تاکید بر اینکه جانبازان وایثار گران شهدای زنده انقلاب هستند، افزود: بر اساس فرموده مقام معظم رهبری جانبازان عزیز، آنان که ایثار و فداکاریشان نشانه ای در جسم مطهرشان باقی گذاشته و یادگار آن لحظه حساس را همواره با خود دارند فضیلت آنها از شهدا کمتر نیست.

وی در پایان خاطر نشان کرد: امیدواریم خداوند توفیق دهد تا بتوانیم ادامه دهنده راه جانبازان و شهدای عزیزمان باشیم و ذره ای از اهداف و راهشان را در عرصه عمل جهت خدمت به مردم شریف کازرون به مرحله اجرا درآوریم.

در پایان این مراسم با اهدای لوح سپاس و هدایایی از طرف شهردار از رشادت ها و فداکاری های جانبازان گرانقدر شهرداری کازرون تجلیل به عمل آمد


بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0