جمعه, 25 آبان 1397
شروع عملیات كانیو گذاری جهت دفع آبهای سطحی در نقاط مختلف شهر توسط شهرداری كازرون
۲۰۸۵
 ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

 به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر کازرون با توجه به اینکه  بعضی ازخیابانها و کوچه های شهر علی رغم داشتن آسفالت به دلیل نبود و یا فرسوده بودن کانیو  در خیابانها و کوچه های شهرباعث  از بین رفتن آسفالت این مناطق شده است، لذا با توجه به بازدید ها وبررسی های صورت گرفته توسط شهردار و معاونین عمرانی طرح کانیوگذاری این مناطق جهت دفع و هدایت آبهای سطحی در زمان بارندگی و کنترل سیلاب و ارتقاء سطح کیفی معابر در دستور کازر شهرداری قرار گرفت.

در همین راستا کانیو گذاری و جدول گذاری خیابان امام خمینی(ره) حد فاصل چهار راه دادگستری تا میدان امام خمینی(ره) و خیابان امام رضا(ع)، خیابان بابونه در حال انجام می باشد.

همچنین در راستای تداوام فعالیت های عمرانی و به منظور رفاه حال شهروندان و تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه شهرداری کازرون اقدام به زیرسازی و آماده سازی خیابان بابونه ، کوچه روبروی مسکن مهرواقع در خیابان کناری،زیتون غربی واقع در شهرک پردیس و مخلوط ریزی کوچه های شهرک انتظام نموده است که هدف از اجرای این پروژه ها بهسازی معابر و کسب رضایت شهروندان عزیزمی باشد.

  انشالله با بهبود وضعیت اقتصادی و تثبیت قیمت ها علی رغم افزایش بهای خدمات و مصالح عمومی شهرداری بتواند خدمات گسترده تری در سطح شهر ارائه نماید.  

 

 بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0