پنج‌شنبه, 27 دی 1397
برگزاری اولین جلسه ستاد باز آفرینی شهری در شهرداری كازرون
۲۰۹۸
 ۱۳۹۷/۰۶/۱۸ 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

به گزارش روابط عمومی شهرداری کازرون ، اولین جلسه ستاد شهرستانی بازآفرینی شهری شهر کازرون با حضور شهردارکازرون ، فرماندار محترم،سرپرست آموزش و پروششهرستان، مسئول ستاد بازآفرینی شهرداری کازرون، معاونت محترم ثبت اسناد و املاک شهرستان ، ریاست محترم اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان ، مدیریت محترم توزیع برق شهرستان و نمایند ه سازمان آبفا شهری در سالن جلسات شهرداری کازرون تشکیل گردید.

در ابتدای این جلسه  مهندس باقری ضمن عرض سلام و خوش آمد گویی به کلیه حاضرین جلسه به بیان خلاصه ای از عملکرد شهرداری کازرون در مبحث بازآفرینی شهری پرداخت و ابراز امیدواری نمود با همکاری بین سازمان ها بتوانیم با برنامه جامع و کامل گامی اساسی در خصوص اصلاح بافت فرسوده شهر و بازآفرینی شهری برداریم.

در ادامه مهندس باقری به تشریح ابعاد فرهنگی و اجتماعی طرح پرداختند و اظهار کرد:  طرح  بازآفرینی اقدامی مفید جهت فقر زدایی و  زیبا سازی شهر است و در این راستا  از کلیه سازمان انتظار داریم که با شهرداری همکاری لازم را داشته باشند. انشالله که با اجرای این طرح دیگر شاهد مشکلات اجتماعی، زیستی و انسانی در این بافت ها نخواهیم بود.

سپس مهندس شهیدیان مسئول ستاد بازآفرینی شهرداری کازرون به ارائه عملکرد و فعالیت های انجام شده توسط شهرداری کازرون پرداخت و  پس از تشریح آیین نامه اجرایی برنامه ملی بازآفرینی شهری پایدار به معرفی مناطق مشخص جهت اجرای طرح باز آفرینی شهری پرداخت.

در ادامه مهندس فیاض رئیس اداره برق شهرستان پیشنهاد نمودند جهت هماهنگی و همکاری بیشتر شهرداری کازرون لیست کلیه برنامه ها، طرح ها و پروژه ها را جهت بررسی و برآورد امکانات و زیرساخت های مورد نیاز به سازمان ها ارائه نمایند و  سازمان ها نیز بر این اساس برآورد خود جهت تخصیص بودجه و امکانات مورد نیاز را انجام دهند.

در پایان این جلسه برنامه ها ، طرح ها و پروژه ها مورد نظر در سال 1397 در مرحله اول بررسی و تصویب گردید

و همچنین قرار شد که جلسات ستاد شهرستانی بصورت مستمر  و با حضور همه دستگاه های عضو ستاد برگزار گردد.

 بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0