شنبه, 4 اسفند 1397
تجلیل از رزمندگان و ایثارگران شاغل در شهرداری كازرون به مناسبت هفته دفاع مقدس
۲۱۰۸
 ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

به گزارش روابط عمومی شهرداری کازرون همزمان با هفته دفاع مقدس مراسم تجلیل از ایثارگران شاغل در شهرداری کازرون با حضور شهردار، اعضای محترم شورای اسلامی شهر کازرون و ایثارگران شاغل در شهرداری کازرون در دفتر شهردار کازرون برگزار گردید .

در این مراسم مهندس باقری ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای  هشت سال جنگ تحمیلی و همچنین تبریک هفته دفاع مقدس اظهار کرد: رزمندگان و ایثارگران نماد مقاومت شجاعت و فداکاری هستند چنانچه آرامش و امنیت امروز را مرهون ایثار و از خود گذشتگی های شهدا و جانبازان و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس  هستیم.

وی همچنین به حضور فعال ایثارگران در شهرداری کازرون اشاره کرد و گفت : همانطور که رزمندگان و ایثارگران در دوران دفاع مقدس از جان و مال و خانواده خود گذشتند امروز آنها در پستهای سازمانی هم با تلاش و کوشش خود و حضور فعال در حال خدمت رسانی به مردم هستند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه دشمن نتوانست در عرصه فرهنگی به اهداف خود برسد وارد جنگ اقتصادی و حوادث تروریستی شده که ملت ایران با هوشیاری و صبر و استقامت این دوره را هم با موفقیت سپری خواهند کرد.

در پایان این مراسم شهردار کازرون با اهدای لوح سپاس و هدیه از فداکاری و شجاعت رزمندگان و ایثارگران شاغل در شهرداری تشکر و قدردانی نمودند.بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0