پنج‌شنبه, 1 فروردين 1398
آمادگی كامل مدیریت بحران شهرداری كازرون با آغاز بارش باران
۲۱۱۹
 ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

به گزارش روابط عمومی شهرداری کازرون همزمان با آغاز بارش باران پاییزی کمیته بحران شهرداری کازرون با تمام نیروها و تجهیزات و ماشین آلات مجموعه شهرداری و سازمان های وابسته

از جمله سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی، سازمان حمل و نقل شهرداری، واحد فضای سبز شهرداری، واحد خدمات شهری، واحد موتوری شهرداری و واحد تأسیسات شهرداری به منظور خدمت‌رسانی مطلوب جهت مقابله با هر گونه بحران آماده ارائه خدمات به همشهریان عزیز می باشد. 

در همین راستا کمیته بحران شهرداری با حضور شهردار و اعضای کمیته بحران  جهت برنامه ریزی  و اقدامات پیشگیرانه در دفتر شهردار تشکیل جلسه دادند.

Description: E:\گزارش 97\واحد امور فرهنگی و روابط عمومی\جلسه کمیته بحران شهرداری کازرون\IMG_3946.JPG

از دیگر اقدامات شهرداری کازرون به منظور پیشگیری از خسارت های احتمالی می توان به لایروبی کانالهای فصلی و جداول سطح شهر ، پاکسازی معابر عمومی، شناسایی مسیرهای آبگیر در مناطق مختلف شهر وشناسایی و اخطار به واحدهای مسکونی در معرض خطر و فاقد ایمنی، شناسایی و رفع خطر از درختانی که وضعیت مناسبی ندارند و معرفی نیروهای عملیاتی به واحد خدمات شهری جهت هماهنگی بیشتر  اشاره کرد.

Description: C:\Users\user1\Desktop\WhatsApp Image 2018-10-28 at 08.09.09.jpeg

 از شهروندان عزیز تقاضا داریم با مشارکت و اقدامات پیشگیرانه شهرداری را در جلوگیری از آب گرفتگی و مشکلات ناشی از آن همراهی نمایند و در هنگام بارش باران و طوفان از تردد غیر ضروری خودرو در مجاورت مکان هایی که احتمال سیلاب وجود دارد خودداری نمایند.

شهروندان محترم می توانند در صورت بروز هرگونه مشکل ناشی از بارندگی و آبگرفتگی و غیره با شماره تماس ۱۳۷ شهرداری کازرون و ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی تماس حاصل نمایند.بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0