چهارشنبه, 27 شهريور 1398
برگزاری جشن بزرگ بهار مهربانی توسط شهرداری و شورای اسلامی شهر كازرون
۲۱۳۴
 ۱۳۹۷/۰۹/۰۵ 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

به گزارش روابط عمومی شهرداری کازرون همزمان با آغاز هفته وحدت، میلاد فرخنده رسول اکرم (ص) و میلاد با سعادت امام جعفر صادق(ع) جشن بزرگ بهار مهربانی با هدف ایجاد شور و نشاط اجتماعی و آموزش شهروندان توسط شهرداری و شورای اسلامی شهر کازرون در سالن شهید عسکری  به مدت دو شب از تاریخ ۳۰ آبان الی ۱ آذر  برگزار شد.

مهمان شب اول این جشن ، شهردار، اعضای محترم شورای شهر، پرسنل شهرداری و خانوادهای محترم ایشان بودند.

 

شهردار کازرون در مراسم جشن بهار مهربانی ضمن گرامیداشت هفته وحدت، هفته بسیج و تبریک میلاد پیامبر اسلام (ص) و امام جعفر صادق (ع) گفت : هفته وحدت فرصتی مغتنم برای امت اسلامی می باشد همچنین تفکرات و روحیه  بسیجی در جامعه کنونی به خصوص در شهر کازرون در بین شهروندان و پرسنل شهرداری باعث وحدت  و پیشرفته شهرستان می شود ضمن اینکه امنیت امروز را مدیون بسیجیان هستیم.

 

وی با اشاره به اینکه در قبال کارکنان و خانواده محترم آنها مسئول هستیم گفت: طبق جلسات و برنامه ریزی هایی که در اوایل سال با اعضای شورای اسلامی شهر و امور فرهنگی اجتماعی شهرداری داشتیم تصمیم بر این شد که در کنار پرداخت حقوق پرسنل  یک فضای فرهنگی ورزشی و یک جشن برای  این عزیزان و خانواده محترم آنها در نظر بگیریم  ضمن اینکه در برگزاری این جشن سعی کردیم از هنرمندان بومی کازرون استفاده کنیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد:  اگر ما در زمینه زیبایی و تنظیف شهری کوشا باشیم و زحمات پاکبانان و شهرداری که هزینه سرسام آور را صرف جمع آوری زباله شهری می‌کند کمتر کنیم باقیمانده این هزینه‌ها را می توانیم صرف عمران و آبادانی شهر نماییم.

وی با اشاره به اینکه حقوق پرسنل شهرداری سر موقع پرداخت می شود گفت: شیوه پرداخت حقوق شهرداری ها بر اساس قانون نظام هماهنگ هست انشالله با پیگیری‌هایی که توسط مجلس شورای اسلامی و دولت محترم در حال انجام است امید می رود مشکلات اقتصادی حقوق پرسنل شهرداری برطرف گردد.

مهندس باقری در ادامه اظهار کرد: پرداخت حقوق به موقع پرسنل مرهون تلاش و زحمات این عزیزان می باشد که البته دغدغه و  اولویت اصلی اعضای شورای اسلامی شهر و شهرداری هم پرداخت به موقع حقوق کارکنان و کارگران شهرداری است که به لطف خدا تا کنون نیز موفق بوده ایم.

شهردار کازرون ادامه داد:  طبق گفته نمایندگان مجلس و رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس اسلامی از ۱۲۸۰ شهرداری کشور ۸۰۰ شهرداری در وضعیت ورشکستگی قرار دارند و ضمن احترام به تمامی مدیریت‌های قبلی متاسفانه شهرداری کازرون با ۲۵ میلیارد بدهی جاری  دست و پنجه نرم می‌کند که بخشی از این بدهی ها نقدی بوده و بخشی دیگر بخاطر آرای قضایی علیه شهرداری است که در سنوات گذشته صادر شده و ما در حال حاضر مجبوریم  این بدهی را پرداخت کنیم.

شهردار کازرون در پایان خاطرنشان کرد: انشالله با بهبود وضعیت اقتصادی و درآمد شهرداری تا جایی که قانون اجازه دهد برنامه هایی جهت استفاده پرسنل و خانواده محترم آنها از اماکن ورزشی، سفرهای تفریحی و زیارتی و سایر خدمات رفاهی داریم و امید می رود با توجه به وحدت که بین پرسنل شهرداری، شورای شهر و مجموعه شهرداری وجود دارد بتوانیم وظیفه خود را در قبال مردم شریف کازرون به نحو احسن انجام دهیم.

 

شب دوم این جشن  با سخن رانی مهندس رضا آذین فر رئیس محترم شورای شهر کازرون و تبریک میلاد پیامبر اکرم(ص)  و میلاد امام جعفر صادق(ع)  و گرامیداشت هفته بسیج  با استقبال پورشور شهروندان عزیز همراه بود.

این مراسم  با اجرای زنده موسیقی سنتی و پاپ، میان پرده با موضوع آموزش شهروندی، شعبده‌بازی، تک نوازی (موسیقی سنتی) برگزاری مسابقه ادامه پیدا کرده  و در پایان با قرعه‌کشی و اهدای جوایز  توسط شهرداری و شورای اسلامی شهر کازرون به تعدادی از حضار  به اتمام رسید.بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0