چهارشنبه, 27 شهريور 1398
دیدار شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر كازرون با سرهنگ حبیب‌زاده فرمانده پادگان شهید چمران كازرون به مناسبت هفته بسیج
۲۱۳۸
 ۱۳۹۷/۰۹/۰۷ 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

به گزارش روابط عمومی شهرداری ‌کازرون صبح روز گذشته دوشنبه ۵ آذر ماه شهردار و اعضای محترم شورای شهر کازرون به مناسبت و گرامیداشت هفته بسیج با سرهنگ حبیب زاده فرمانده پادگان شهید چمران کازرون دیدار و هفته بسیج را به وی تبریک گفتند. در این دیدار در ارتباط با عقب نشینی پادگان و برداشته شدن سیم‌ خاردار مشرف به بلوار ملت خروجی شهر به سمت دانشگاه آزاد بحث و رایزنی شد.

فرمانده محترم پادگان شهید چمران ضمن استقبال از این موضوع قول همکاری دادند و از مکاتبات و تماس‌های تلفنی خودشان با مسئولان نیروی زمینی کشور در این خصوص صحبت کردند و برای رفع موانع سر راه این کار وعده‌هایی برای سرعت دادن در روند کار دادند.

امید می رود با تلاش و پی‌گیری هایی که از طرف شهرداری و شورای اسلامی شهر کازرون صورت گرفته و پیگیری های جناب سرهنگ حبیب زاده هر چه سریع‌تر شاهد جمع آوری سیم‌های خاردار پادگان و سر و سامان گرفتن  آن مکان و ایجاد محیطی زیبا و فضایی شاداب خصوصاً از نظر امنیت تردد خودروها و امنیت جاده‌ای ایجاد باشیم تا ادامه‌ی خروجی غربی شهر با عقب نشینی و احداث دیوار این پادگان نمایی زیبا را داشته باشد.بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0