دوشنبه, 27 خرداد 1398
جمع آوری تابلوهای تبلیغاتی و بنرهای غیر مجاز از سطح شهر
۲۱۴۵
 ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

به گزارش روابط عمومی شهرداری کازرون با توجه به اخطارهای مکرر  ماموران واحد تخلفات و سد معبر شهرداری  متاسفانه برخی از شهروندان بدون مجوز شهرداری اقدام به نصب بنر ، تابلوی تبلیغاتی  و تجاوز به حریم پیاده رو می کنند که این اقدام علاوه بر اخلال در عبور و مرور و خدشه به منظر زیبایی شهر، موجب تضییع حقوق دیگران می‌شوند.

براساس ماده 55 قانون شهرداری ها ایجاد خیابان ها، کوچه ها ومیدانها و همچنین گسترش و توسعه معابر از وظایف شهرداری است و مطابق تبصره 1 بند 2 همین ماده جلوگیری از سد معبر توسط واحد های صنفی بر عهده شهرداری گذاشته شده است وشهرداری مکلف است از آن جلوگیری و در رفع موانع موجود و آزاد نمودن معابر و اماکن مذکور به وسیله مامورین خود راسا اقدام نماید. بند 20 ماده 55 اصلاحی قانون شهرداری ها سد معابر عمومی واشغال پیاده روها و استفاده غیر مجاز از میدان ها ،پارک ها و باغ های عمومی برای کسب وسکونت را ممنوع اعلام کرده است.

در همین راستا ماموران اجرایی سد معبر شهرداری کازرون  نسبت به رفع موانع، جمع آوری این تابلوها و بنرهای غیر مجاز از سطح شهر  اقدام کردند..

شایان ذکر است  نصب انواع تابلوهای غیرمجاز و بدون مجوز و همچنین تراکت، پوستر و اطلاعیه بر روی دیوارها مغایر با قوانین بوده  و در صورت مشاهده  موارد مذکور  شهرداری در راستای وظایف و اختیارات قانونی برخورد قاطع می نماید و همچنین شهروندانی که نیاز  به نصب بنر و پلاکارد و موارد مشابه تبلیغات محیطی دارند  می توانند با مراجعه به حوزه معاونت خدمات شهری شهرداری کازرون مجوز لازم را اخذ نمایند.بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0