دوشنبه, 27 خرداد 1398
افتتاح پایگاه مقاومت بسیج شهید حاجی زاده سازمان حمل و نقل شهرداری كازرون
۲۱۴۸
 ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

به گزارش روابط عمومی شهرداری کازرون صبح امروز با حضور شهردار کازرون،اعضای شورای اسلامی شهر،رئیس دفتر امام جمعه کازرون، مسئول بسیج ادارات، فرمانده گردان ثارالله و رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری کازرون

پایگاه مقاومت بسیج شهید حاجی زاده سازمان حمل و نقل شهرداری کازرون  در محل پایانه مسافربری شهر سبز( ترمینال) افتتاح گردید.

در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین شریفی رئیس دفتر امام جمعه کازرون با اشاره به اهمیت و رسالت تشکیل بسیج گفت:

یکی از رسالت‌های مهم تشکیل بسیج حفظ معنویت انقلاب اسلامی همراه با حفظ اخلاق و خدمت به مردم و همچنین اشاعه فرهنگ و معارف اسلامی می‌باشد، بسیجیان می توانند الگوی صبر و  استقامت و مقاومت در برابر تهدید دشمنان باشند.

وی در ادامه به فعالیت‌ها و عملکرد موفق شهرداری کازرون در سطح شهر اشاره کرد و گفت:تشکیل سازمان حمل و نقل شهرداری کازرون یکی از کارهای بزرگی بود که توسط شهرداری کازرون انجام گرفت و افتتاح این پایگاه می‌تواند سرآغاز خدمات ارزنده تری در حوزه حمل و نقل برای شهروندان کازرون باشد.

در ادامه شهردار کازرون با اشاره به سخنان امام خمینی (ره)در خصوص شکل گیری بسیج گفت: به فرموده امام(ره)  بسیج لشکر مخلص خداست بر این اساس بسیج یک سرمایه عظیم الهی است که نقش مهمی در پیشرفت کشور داشته و همواره در تمام عرصه ها حضور فعال دارد.

وی ابراز امیدواری کرد با افتتاح این پایگاه و بالابردن روحیه بسیجی در بین نیروهای سازمان حمل و نقل شهرداری کازرون موجبات رضایت شهروندان عزیز را فراهم آوریم و همچنین بتوانیم در راستای تحقق اهداف انقلاب اسلامی گامی اساسی برداریم.

در پایان این مراسم محسن پیران رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل طی حکمی از سوی سرهنگ افشاریان فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کازرون به عنوان فرمانده این پایگاه منصوب شد.بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0