دوشنبه, 27 خرداد 1398
همه درختان شهر كازرون تا پایان سال شناسنامه دار می شوند
۲۱۵۰
 ۱۳۹۷/۱۰/۱۱ 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

به گزارش روابط عمومی شهرداری کازرون عصر روز یکشنبه 9 دی پروژه پلاک کوبی درختان سطح شهر با حضور اعضای شورای اسلامی شهر، معاون خدمات شهری، مسئول فضای سبز و پیمانکاران و کارگران فضای سبز شهرداری کازرون در پارک مردانی آغاز گردید.

این طرح که برای اولین بار در شهر کازرون انجام می شود  شامل مراحل منطقه بندی کردن شهر ،تهیه پلاک، نصب پلاک و در نهایت ثبت اطلاعات در نرم افزار جهت استفاده های بعدی می باشد.

هدف از  اجرای این طرح  ساماندهی فضای سبز، جلوگیری از قطع در ختان و دسترسی آسان به اطلاعات جهت حفاظت از آنها و جمع آوری اطلاعات تکمیلی شامل آدرس محل ، نوع درخت ، سن درخت ، ثبت مختصات GPS هر درخت در مناطق مختلف شهر می باشد.

جنس این پلاکها از ورق مولتی استایل می باشد که شماره پلاک درختان توسط لیزر حکاکی شده و طراحی آن به گونه ای است که هیچ آسیبی به درختان وارد نشود.

شایان ذکر است این طرح از یک ماه پیش شروع شده و هم اکنون مرحله نصب پلاک از پارک مردانی آغاز گردیده و انشالله تا پایان سال  به اتمام خواهد رسید.

 از شهروندان عزیز تقاضا داریم تا با مشارکت در حفظ و نگهداری درختان سطح شهر احساس مسئولیت کرده و هر گونه تخلف  و قطع درخت را به شهرداری اطلاع دهند.بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0