سه‌شنبه, 1 مرداد 1398
تلاش مجموعه شهرداری كازرون جهت زیباسازی شهر در آستانه عید نوروز
۲۱۵۹
 ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

به گزارش روابط عمومی شهرداری کازرون با نزدیک شدن به پایان سال تلاش مجموعه شهرداری کازرون جهت زیبا سازی سطح شهر بیش از پیش شده است.

در همین راستا با توجه به اهمیت ساماندهی ورودی شهر و زیباسازی آن عملیات تکمیل پارک حاشیه ای بلوار ملت در دستور کار شهرداری قرار گرفت و هم اکنون جدول گذاری، نصب پایه های روشنایی آن به پایان رسیده و عملیات موزاییک فرش آن در حال انجام است.

  اجرای پروژه کانال بیان جهت هدایت آبهای سطحی، قیر پاشی و آسفالت حاشیه خیابان ژاندارمری، کوچه باغ نظر، کوچه جنب بیمه ایران و کوچه شهید جهان میهن واقع در جاده فراشبند در حال انجام است و انشالله به زودی این کوچه ها آسفالت خواهند شد.

همچنین به منظور طراوت وزیباسازی محیط شهری عملیات گلکاری در میادین و بلوارهای سطح شهر، اصلاح و زیباسازی پوشش چمن،هرس درختان و پلاک کوبی درختان به منظور ساماندهی فضای سبزو جلوگیری از قطع درختان و دسترسی آسان به اطلاعات اطلاعات درختان در سطح شهر در حال انجام است و این اقدامات تا پایان سال ادامه خواهد داشت.

 از دیگر اقدامات شهرداری کازرون می توان جدول گذاری خیابان فلسطین، تکمیل و بهسازی پارک شهرک امام رضا(ع) اجرای فاز دوم زیبا سازی پارک طالقانی،سنگ فرش کوچه باغ نظر، نصب روشنایی پارک محله ای شهرک شهید بهشتی، جدول گذاری و دال گذاری خیابان جنوبی پارک ۱۱۰۰ شهید به منظور انتقال آبهای سطحی به کانال بیات،اجرای طرح های زیباسازی بدون نیاز به آب توسط فضای سبز در پارک ها و بلوارها و میادین سطح شهر ،جدول گذاری کوچه های شهرک انتظام، تکمیل و رنگ آمیزی تک لبه های بلوار کوهنورد را نام برد.بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0