سه‌شنبه, 1 مرداد 1398
از بانوان شاغل در شهرداری كازرون تجلیل شد
۲۱۷۲
 ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

به گزارش روابط عمومی شهرداری کازرون به منظور گرامیداشت میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) از بانوان شاغل در شهرداری و شواری اسلامی شهر کازرون تجلیل شد.

 این مراسم صبح روز دوشنبه 13 اسفند در دفتر شهردار برگزار گردید.

 شهردار کازرون ضمن تبریک میلاد حضرت فاطمه (س) و روز زن اظهار کرد: حضرت فاطمه زهرا(س) در همسر داری، وفاداری،صداقت، صبر و شکیبایی، پاکدامنی و تربیت فرزندان در همه دوران سرآمد بودند، بی شک زندگی ایشان می تواند الگویی کامل و ارزشمند برای زنان ایرانی و حتی آقایان در زندگی فردی و اجتماعی باشد.

وی گفت: جایگاه و مقام زن در اسلام بسیار بالا است، به فرموده پیامبر اکرم(ص) بهشت زیر پای مادارن است و خوشبختانه در کشور ما زنان علاوه بر تربیت فرزندان و همسرداری در تمامی عرصه ها حضور فعال دارند که قابل ستایش است.

مهندس باقری ضمن تقدیر از تلاش مضاعف بانوان کارمند در شهرداری و شورای اسلامی شهر تصریح کرد: حضور بانوان همکار در پست های حساس در واحد های مختلف شهرداری نشان از توانمندی بالای این عزیزان دارد و انصافا مسئولیت پذیری و دقت بانوان در مجموعه شهرداری بسیار بالا است.

در پایان این مراسم با اهداء لوح یادبود و هدایایی توسط شهردار  از بانوان شاغل در شهرداری و شورای اسلامی شهر تجلیل بعمل آمد.بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0