سه‌شنبه, 28 خرداد 1398
تلاش بی‌وقفه و جهادی مدیریت بحران شهرداری در امدادرسانی به مردم و رفع مشكلات شهر
۲۱۸۴
 ۱۳۹۸/۰۱/۱۵ 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

به گزارش روابط عمومی شهرداری کازرون مهندس علی باقری اظهار کرد: علت عمده اکثر حوادث به وجود آمده در بارندگی چند روز گذشته کازرون رعایت نکردن اصول فنی و نکات ایمنی بوده است.

شهردار کازرون امدادرسانی به مردم و رفع مشکلات شهر در بارندگی اخیر با تلاشی بی‌وقفه و جهادی به وسیله نیروهای مدیریت بحران شهرداری انجام شد، گفت: بخش‌های مختلف مدیریت بحران شهرداری از جمله واحد خدمات شهری، واحد فنی و عمران، سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی، پاکبانان و نیروهای خدماتی در کنار نیروهای مدیریت بحران شهرستان، به صورت شبانه‌روزی و خستگی‌ناپذیر تلاش کردند تا شهروندان و مسافران با کمترین مشکل مواجه شوند.

وی در خصوص حوادث چند روز گذشته نیز اظهار کرد: خوشبختانه به جز چند مورد حادثه جزئی و آبگرفتگی، حادثه جدی در سطح شهر نداشتیم.

شهردار کازرون ادامه داد: یکی از آبگرفتگی‌های عمده، مربوط به یک زمین گودبرداری شده بود، که متاسفانه مالک پس از گودبرداری، آن را به مدت بیش از 10 سال رها کرده و در بارندگی دچار آبگرفتگی شده بود، این در حالی است که طبق قانون باید حداکثر تا 6 ماه بعد عمل پی‌ریزی در زمین گودبرداری شده انجام می‌گرفته است.

مهندس باقری ادامه داد: چند مورد از آبگرفتگی املاک و خیابانها به ویژه در محدوده مجاور هتل بیشاپور، به دلیل ساخت پل بدون مجوز و بدون رعایت اصول فنی بر روی جداول بود که در زمان بارش منجر به مسدود شدن مسیر جدول و آبگرفتگی خیابان، معابر و املاک مجاور شد، به طوری که حتی در یک مورد مجبور به تخریب پل شدیم.

وی علت برخی دیگر از آبگرفتگی‌های منازل را فرسوده بودن بنا عنوان کرد و افزود: در حوادث روزهای گذشته، عمدتا دلیل بروز حادثه رعایت نکردن اصول فنی و نکات ایمنی بوده است.بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0