چهارشنبه, 30 مرداد 1398
دیدار اعضای گروه مردم نهاد انجمن میراث پریشان با شهردار كازرون
۲۲۳۴
 ۱۳۹۸/۰۵/۰۷ 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

به گزارش روابط عمومی شهرداری کازرون صبح روز چهارشنبه 2 مرداد  تعدادی از کودکان عضو انجمن میراث پریشان و مربیان آنها با حضور در دفتر شهردار با وی دیدار و از زحمات و تلاش های مهندس باقری در راستای عمران و آبادانی شهر تشکر کردند.

در ابتدای این دیدار هر یک از این کودکان ضمن معرفی خود و تشکر از زحمات شهردار و پرسنل زحمت کش شهرداری،  مشکلات و نواقصات شهر را با زبان شیرین کودکانه با شهردار در میان گذاشتند.

در ادامه آقای سیاح پور ضمن تشکر از شهردار کازرون به لحاظ  تلاش در جهت زیباسازی مبلمان شهری گفت: علی رغم مشکلات اقتصادی و پایین آمدن درآمد شهرداری ها امروزه ما شاهد هستیم که شهرداری کازرون با درآمد کم  پروژه های عمرانی زیادی را در نقاط مختلف شهر انجام و یا در مرحله اجرا دارد.

وی همچنین از شهردار کازرون به جهت روحیه شنیدن انتقادات و پیشنهادات شهروندان و به خصوص این کودکان عزیز تشکر کردند و افزودند: بیشترانتقاداتی که از نواقصات شهر می شود می تواند در کیفیت کار شهرداری تاثیری مثبت داشته و با توجه به شناختی که از مهندس باقری داریم ایشان با آغوش باز از انتقادات منطقی و پیشنهادات سازنده شهروندان استقبال می کنند.

 

سپس مهندس باقری با ابراز خرسندی از این دیدار امروز را یکی از بهترین روزهای زندگی و دوران خدمت خود دانست و گفت:  از مربیان مجموعه پریشان به خاطر تربیت و آموزش‌ این جوانه ها در راستای مطالبه گری عمومی و بیان محترمانه نواقصات شهری کمال تقدیر و تشکر را ابراز می دارم .

وی با اشاره به اینکه مطالبه گری حق مسلم هر شهروند می باشد ،اظهار داشت: مطالبه گری از زمان صدر اسلام تاکنون وجود داشته است و ما مسئولین بر خود لازم می دانیم پاسخگوی مشکلات مردم  باشیم و تک تک این جوانه ها نویدبخش مدیران و کارفرمایان با تدبیر می باشند و بی شک در آینده برای شهر کازرون افتخار آفرین خواهند بود.

شهردار کازرون در بخش دیگری از سخنان خود از انتقادات منطقی و بیان نواقص موجود در شهر تشکر کرد و خاطر نشان نمود : امروز با توجه به وسعت شهر کازرون نواقص و مشکلاتی در شهر وجود دارد که شاید از دید کارگران و ناظرين در شهرداری پنهان باشد اما برخی از شهروندان مشکلات را در صفحه خصوصی بنده یا در کانال ها و گروه های مختلف ارسال می کنند که از همین جا از همه این عزیزان و شهروندان که منصفانه به نقد و نظر مشغولند  تشکر میکنم .

شهردار کازرون در ادامه سخنان خود به تشریح عملکرد شهرداری کازرون در تمام زمینه ها پرداخت و تصریح کرد : کمبودهای زیادی در شهر وجود دارد که علی رغم مشکلات مالی توانسته ایم تا حدودی برخی از این مشکلات را برطرف کنیم ،اما براین باور هستیم که با تلاش و همدلی بین شهروندان و پرسنل شهرداری در آینده نه چندان دور بتوانیم نواقصات فعلی را به حداقل برسانیم و شهر کازرون را به جایگاه واقعی خود نزدیک کنیم.

 

 در پایان این دیدار به رسم یادبود از طرف شهردار کازرون  به کودکان عضو انجمن پریشان (جوانه های پریشان) هدایای فرهنگی اهدا گردید.بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0