پورتال سازمانی

پرتال سازمانی

پورتال هوشمند

چهارشنبه, 30 مرداد 1398
پیام شهردار


با نام و ياد خداوند سبحان و با سلام به پيشگاه بزرگ منجی عالم بشريت و روح پر فتوح و ملکوتی معمار کبير انقلاب و آرزوی توفيق و سعادت و سلامت رهبر فرزانه انقلاب وعرض سلام و درود و ادب و احترام خدمت شهروندان خوب کازرونی، مردمانی متدين که فرهنگشان ريشه در تاريح چند هزار ساله دارد و لياقت خود را در داشتن شهری پيشرفته و با طراوت به اثبات رسانيده اند.
شهرداري و مشاركت شهروندان دو ركن اساسي سيستم مديريت شهري در تحقق بخشيدن به اصول برنامه ريزي شهري (زيبايي، سلامت، آسايش و امنيت) به شمار مي آيند و در توسعه و پيشبرد اهداف اقتصادي در شهرها جايگاه ويژه اي به خود اختصاص داده اند. اينجانب بعنوان خادم مردم در شهر کازرون بر اين باورم قبل از اينکه از مردم انتظار داشته باشيم که مسئوليت های خود را انجام دهند، بايد حق آن‌ها را متبلور سازيم و آن گاه که دانستيم که مردم حق خود را می شناسند، می توانيم جايگاه مطالبه حق مردم را بشناسيم و يقيناً مردم حتماً وظيفه شناس می‌شوند و می‌دانند که بايد مسئوليت خود را انجام دهند. از طرفی مشاركت را وسيله اي براي رشد آگاهي هاي اجتماعي و تشويق پيشگامي در فعاليتهاي محلي به شمار مي آوريم . شهرداري سازماني است حقوقي، محلي، عمومی ، عام المنفعه و مستقل كه در محدوده شهر براي رفع نيازهاي عمراني، رفاهي و خدماتي تشکيل شده است و امور آن با مشاركت شهروندان حل و فصل می گردد.
استفاده از امکانات وسرمايه موجود و برنامه ريزی مناسب وارائه خدمات  به شهروندان ، از دغدغه های اصلی شهرداری کازرون است که امروزه مجموعه ی شهرداری متحد و منسجم در جهت نيل به اهداف ياد شده  به رضايت خاطر شهروندان و ساختن شهری در خور اين ديار می انديشند .
لذا بر آن هستيم که به مدد الهی، مطابق با منويات مقام معظم رهبری، فصل الخطاب قراردادن قانون، پشتوانه شورای اسلامی شهر کازرون  و جميع خدمتگزاران صديق نظام اسلامی در عمران و آبادانی شهرکازرون  با همت والا و مشارکت شهروندان و جلب ديدگاه های صاحبان نظر، ثابت قدم، گام برداريم. ان شاءالله . 
علی باقری - شهردار کازرون


 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0