• تاريخ :
     ۱۳۹۷/۰۹/۰۷ 
  • کد خبر : ۲۱۳۷
پایگاه مقاومت شهید بحرینی سازمان آتش‌نشانی افتتاح شد

پایگاه مقاومت شهید بحرینی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کازرون صبح امروز با حضور معاون فرماندار، شهردار و فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان کازرون افتتاح شد.

به گزارش روابط‌عمومی شهرداری کازرون،  در مراسمی که به همین منظور ترتیب یافته بود حکم سرپرستی این پایگاه مقاومت به رئیس سازمان آتش‌نشانی داده شد.

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی اظهار کرد: آتش‌نشانی مجموعه‌ای خدمتگزار است که پرسنل آن، همواره بسیجی‌وار در عملیات‌ها به یاری مردم شتافته‌اند.

مهدی صادق‌زاده با بیان اینکه آتش‌نشانان عاشقانه و آگاهانه شغل خود را انتخاب کرده‌اند، افزود: همین انتخاب آگاهانه نشان می‌دهد عِرق نسبت به بسیج و بسیجی بودن در این سازمان وجود دارد.

به گفته او، انتخاب اسم پدر یکی از آتش‌نشانان برای نام‌گذاری این پایگاه مقاومت، باعث خواهد شد تا این سازمان در جهت اعتلای فرهنگ بسیجی گام‌های محکمی بردارد.

عمل، اقدام و همراهی آتش‌نشانان با مردم، جلوه‌های اعمال و رفتار یک بسیجی است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کازرون نیز عمل، اقدام و همراهی آتش‌نشانان با مردم را جلوه‌هایی از اعمال و رفتار یک بسیجی توصیف کرد.

سرهنگ شهرام افشاریان از ایثارگری و فداکاری به عنوان یکی از مهمترین شاخصه‌های یک بسیجی نام برد و افزود: با در نظر گرفتن روحیه ایثار و فداکاری آتش‌نشانان، می‌توان گفت مقدمات تفکر بسیجی در این جمع وجود دارد.

وی خطاب به آتش‌نشانان گفت:شما در سازمانی که حقیقتا در اوج خدمت‌رسانی است، در موقعیت‌های سخت و ملتهب کارهایی را انجام می‌دهید که شاید هر انسان دیگری نتواند انجام دهد، پس قطعا تفکر و منش بسیجی در شما ایجاد شده است.

شهید بحرینی از شهدای جنگ تحمیلی و از پرسنل شهرداری کازرون بوده است. فرزند شهید بحرینی در حال حاضر به عنوان آتش‌نشان در سازمان ‌آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کازرون اشتغال دارد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.5.6.0
    V5.5.6.0