• تاريخ :
     ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ 
  • کد خبر : ۲۱۶۸
بسیج همه نیروها و امكانات شهرداری كازرون جهت زیباسازی شهر در آستانه عید نوروز

به گزارش روابط عمومی شهرداری کازرون علی رغم  مشکلات اقتصادی و کاهش درآمد شهرداری کازرون پروژه های عمرانی این شهرداری بدون وقفه با تلاش نیروهای شهرداری در حال اجرا است.

در همین راستا به منظور رفاه حال شهروندان و بهبود تردد خودروها عملیات آسفالت خیابان باهنر واقع دربلوار جمهوری، کانیو گذاری و آسفالت کوچه دوم خیابان پاکبان و کوچه عبادی به انجام رسید و کوچه 16 خیابان باهنر و کند رو بلوار ملت قیر پاشی شده و به زودی آسفالت خواهد شد.

 

همچنین با توجه به اهمیت ساماندهی ورودی شهر و زیباسازی آن عملیات تکمیل پارک حاشیه ای بلوار ملت در دستور کار شهرداری قرار گرفت و هم اکنون جدول گذاری، نصب پایه های روشنایی آن به پایان رسیده و عملیات موزاییک فرش آن و تسطیح و ریگلاژ ورودی شهرک ولیعصر واقع در بلوار پریشان در حال انجام است.

  از دیگر اقدامات شهرداری کازرون در سطح شهر می توان به اجرای پروژه کانال بیات جهت هدایت آبهای سطحی، رفوژ وسط خیابان قدس شمالی،سنگ فرش کوچه باغ نظر، تعریض و جدول گذاری خیابان فلسطین،گل کاری بلوار ها و میدان ها در سطح شهر اشاره کرد.

نصب پایه های روشنایی و چراغ های دفنی، نصب صندلی، کاشت چمن، کاشت درخت، ترمیم و اجرای تک لبه های پارک طالقانی از دیگر اقدامات شهرداری کازرون در راستای خدمات رسانی جهت ایجاد محیطی شاد و مفرح برای شهروندان عزیز می باشد.

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.5.6.0
    V5.5.6.0