• تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۳/۱۲ 
  • کد خبر : ۲۲۰۶
پیام مشترك تشكر شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر كازرون از حضور حماسی و كم نظیر مردم شهید پرور شهرستان كازرون در مراسم تشییع امام جمعه شهید حجت السلام والمسلمین حاج شیخ محمد خرسند

به گزارش روابط عمومی شهرداری کازرون، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر کازرون طی پیامی مشترک از حضور باشکوه، حماسی و کم نظیر مردم شهید پرور و ولایت مدار شهرستان که در مراسم  تشییع و تدفین پیکر پاک و مطهر شهید والا مقام امام جمعه فقید کازرون حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ محمد خرسند شرکت نمودند تقدیر و تشکر کردند.

 

در متن این پیام آمده است:

 

بسم رب الشهدا و الصدیقین

وَلا تَحسَبَنَّ الَّذینَ قُتِلوا فی سَبیلِ اللَّهِ أَمواتًا ۚ بَل أَحیاءٌ عِندَ رَبِّهِم یُرزَقونَ (ای پیامبر!) هرگز گمان مبر کسانی که در راه خدا کشته شدند، مردگانند! بلکه آنان زنده‌اند و نزد پروردگارشان روزی داده می‌شوند.

آفرین برشما بزرگ مردمانی که با حضور گسترده و کم نظیر خود، یک بار دیگر نشان دادید که به ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب و ولایت فقیه پایبند هستید.

 

مطمئناً استقبال پرشکوه و دلدادگی شما مردم شهید پرور و ولایت مدار شهرستان کازرون نسبت به امام جمعه فقید، شهید والا مقام حاج شیخ محمد خرسند که نشان از عزیز و محبوب بودن آن بزرگوار در بین مردم بود، برگ زرین دیگری بر افتخارات این دیار افزود.

همه کسانی که از نزدیک این شخصیت بزرگ را می‌شناختند می‌دانند که منش و شخصیت ایشان چه‌گونه بود و بزرگواری‌اش تا چه اندازه و تواضعش تا چه حد بود، او همیشه در سختی‌ها و مشکلات در کنار مردم بود و خود را از آنها جدا نمی‌دانست، ما باید از شخصیت آن بزرگ مرد درس اخلاق، انسانیت و ایستادگی بیاموزیم، نام و یاد ایشان همیشه در ذهن ما خواهد ماند، او زنده و پاینده است.

در پایان بر خودمان واجب می دانیم به عنوان خدمت‌گزاران کوچک این مردم عزیز و به پاس قدر شناسی از حضور گسترده و بی‌نظیر شما عزیزانی که در مراسم تشییع و تدفین پیکر مطهر آن شهید والا مقام شرکت نموده اید از همه اقشار مردم خصوصا خانواده معظم شهدا، ایثارگران، روحانیون معزز، آزادگان سرافراز، تمامی مسئولان کشوری، استانی، شهرستانی، مراجع محترم قضایی، سربازان گمنام امام زمان (عج)، سپاه پاسداران، بسیجیان عزیز، کارکنان خدوم نیروی انتظامی، ارتشیان، فرهنگیان، دانشجویان، دانش آموزان و بازاریان و کلیه اهالی شهرستان کازرون در همه‌ی بخش‌ها و شهرها تقدیر و تشکر نماییم.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.5.6.0
    V5.5.6.0