• تاريخ :
     ۱۳۹۸/۱۰/۱۶ 
  • کد خبر : ۲۲۹۸
اجرای طرح تفكیك زباله از مبدا در شهر كازرون

به گزارش روابط عمومی شهرداری کازرون برای اولین بار طرح تفکیک زباله از مبدا پس از انجام مراحل قانوني و برگزاري مزايده  به مرحله اجرا در آمد.

 در اين طرح که از یک ماه گذشته شروع شده است شهرکازرون به شش منطقه تقسیم شده است  وتعداد 8 نفراز کارکنان آموزش دیده شرکت پیمانکار به درب منازل شهروندان مراجعه نموده ضمن آموزش چهره به چهره و فرهنگ سازی، پلاستیک های مخصوص تفکیک ، به خانوارها، مدارس و ادارات جهت جمع آوری زباله های خشک اهدا می شود.

 جمع آوري پسماندها به دو شكل صورت مي گيرد. يكي خودروهای پسماند هفته‌ای یک بار در زمان مشخص به  منطقه مورد نظر مراجعه می‌کنند و پسماندهای خشک را تحویل می‌گیرند که در ازای آن کارتی به شهروندان داده می شود که مرحله قرعه کشی آن هر سه ماه یکباراز بین دارندگان آن کارت صورت می‌گیرد و روش دوم شهروندان می توانند با  شماره تلفن شرکت پیمانکار تماس حاصل نموده یا به صورت حضوری به محل شرکت واقع در میدان امام حسین (ع) مراجعه نمایند.

 

در پایان انتظار می‌رود شهروندان در راستای حفظ محیط‌ زیست، تفکیک زباله از مبدأ را جدی گرفته و با کارکنان شهرداری همکاری های  لازم را  داشته باشند.

 

لازم به ذکر است شهروندان محترم می توانند برای ارتباط بیشتر و پاسخگویی به سوالات با تلفن نماینده شرکت پیمانکار 09107136616    و     42331672    تماس حاصل نمایند

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.5.6.0
    V5.5.6.0