• تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ 
  • کد خبر : ۲۴۰۷
شهردار كازرون خبر داد؛ طرح ممیزی املاك شهری به زودی در كازرون اجرا می شود

به گزارش روابط عمومی شهرداری کازرون بعد از ظهر روز گذشته رئیس دانشگاه سلمان فارسی و هیئت همراه با حضور در دفتر شهردار کازرون با وی دیدار و گفتگو کردند.

در ابتدا دکتر غفاری پور رئیس دانشگاه سلمان فارسی ضمن تشکر از شهردار کازرون به خاطر همکاری و تعامل با دانشگاه سلمان اظهار کرد: دانشگاه‌ سلمان  جهت اجرای طرح ممیزی املاک شهری جهت همکاری با شهرداری  آمادگی کامل دارد.

وی گفت: کازرون شهری با تمدن درخشان و سابقه تاریخی است، اما متاسفانه نسبت به دیگر شهرهای هم‌سطح خود پیشرفت و رشد مناسبی نداشته است؛ امید می رود با کمک شهردار جوان و پرتلاش شهر کازرون و همچنین حمایت های منتخب مردم  جناب آقای دکتر عباسی و همچنین استفاده از نیروهای متخصص و بومی، زمینه  پیشرفت و توسعه  شهر کازرون  فراهم شود.

 

سپس مهندس مهرورز ضمن خوشامدگویی به رئیس دانشگاه سلمان فارسی و هیئت همراه بر همکاری و تعامل بین دانشگاه‌سلمان و شهرداری تاکید کرد و گفت:  اجرای  طرح ممیزی با همکاری دانشگاه سلمان می تواند سرآغاز روابط قوی تر بین شهرداری و دانشگاه سلمان باشد.

شهردار کازرون اجرای این طرح را نقطه مثبتی برای رشد و توسعه شهر دانست و عنوان کرد‌: استفاده از ظرفیت‌ و پتانسیل‌های دانشگاه سلمان فارسی و به ویژه اساتید این دانشگاه، زمینه رشد علمی و توسعه شهر را فراهم می‌نماید.

شهردار کازرون هدف از اجرای این طرح را شناسنامه دار کردن کلیه املاک سطح شهر عنوان کرد و گفت؛ در مرحله اول بخشی از املاک شهر در زمره این طرح قرار دارد و به مرور زمان تمامی املاک شهر در این طرح قرار خواهد گرفت که از جمله مزیت های این طرح می توان به بروز شدن اطلاعات موجود شهری، بهره برداری از اطلاعات موجود در واحد شهرسازی جهت صدور پروانه ساختمانی،سهولت در دسترسی به اطلاعات عوارض نوسازی، توزیع متعادل خدمات و یکپارچه سازی خدمات شهری و امکان گزارش گیری سریع و دقیق از تعداد و مشخصات املاک و معابر با کاربری های مختلف اشاره کرد.

 در پایان مهندس مهرورز تاکید کرد در قالب قراردادی میان شهرداری و دانشگاه سلمان،  بخشی از املاک شهر جهت اجرای طرح ممیزی به این دانشگاه واگذار شود.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.4.0
    V5.7.4.0