• تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۳/۲۵ 
  • کد خبر : ۲۴۲۰
دیدار رئیس ادره ثبت اسناد و املاك شهرستان با شهردار كازرون

به گزارش روابط عمومی شهرداری کازرون رئیس ثبت اسناد و املاک شهرستان کازرون با حضور در دفتر شهردار کازرون با وی دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار شهردار کازرون ضمن خوشامد گویی به رئیس اداره ثبت و هیئت همراه اظهار کرد:  تعامل و همکاری خوبی بین اداره ثبت اسناد و املاک و شهرداری وجود دارد در این راستا لازم است از جناب آقای انصاری به خاطر همکاری و تسریع در روند صدور اسناد املاک شهرداری تشکر و قدر دانی می کنم.

مهندس مهرورز تصریح کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا و جهت پیشگیری از این بیماری  و تسریع در روند پرونده های ارباب رجوع و معطل نشدن این عزیزان در تلاش هستیم در آینده ای نزدیک کلیه مکاتبات بین شهرداری و اداره ثبت به صورت الکترونیکی انجام گیرد.

در ادامه انصاری رئیس اداره ثبت ضمن تشکر از تلاش های شهردار و مجموعه شهرداری کازرون در خصوص عمران و آبادانی شهر کازرون به تشریح بخشی از فعالیت های اداره ثبت پرداخت و گفت : اداره ثبت در نظر دارد بخشی از کار های خود رابرون سپاری و به بخش خصوصی واگذار نماید.

در پایان توسط شهردار کازرون با اهدای شاخه گل و لوح سپاس از  رئیس اداره ثبت و اسناد به خاطر تعامل و همکاری با شهرداری تجلیل به عمل آمد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.4.0
    V5.7.4.0