• تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ 
  • کد خبر : ۲۴۴۱
    /  5
شهردار کازرون در دیدار با فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج کازرون:
خدمت بی‌منت و تفكر بسیجی در هر ارگانی طنین‌انداز شود، رشد و توسعه را به ارمغان خواهد آورد
شهردار کازرون در دیدار با فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان کازرون گفت: خدمت بی‌منت و تفکر بسیجی، در هر نهاد و ارگانی طنین‌انداز شود، زمینه رشد و...

شهردار کازرون در دیدار با فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان کازرون گفت: خدمت بی‌منت و تفکر بسیجی، در هر نهاد و ارگانی طنین‌انداز شود، زمینه رشد و توسعه هم برای آن مجموعه و هم برای شهرستان، استان و در نهایت کشور را به ارمغان ‌خواهد آورد. 
به گزارش روابط عمومی شهرداری کازرون مهندس محمدامین امین مهرورز که روز گذشته به همراه معاونان و مدیران شهری با حضور در ناحیه مقاومت بسیج سپاه با فرمانده نیروی سپاه دیدار می‌کرد،  ضمن تبریک انتصاب سرهنگ پاسدار غلامرضا توکل به سمت جدید و ابزار امیدواری برای اینکه حضور او در شهرستان کازرون مایه خیر و برکت باشد، اظهار کرد: مجموعه سپاه و بسیج به عنوان متولیان و مدافعان امنیت انقلاب اسلامی هستند و در واقع ریشه و بنیه اصلی سپاه، نشات گرفته از بسیج است که آن هم خود ریشه در مردم دارد.
مهندس محمدامین مهرورز ادامه داد: مجموعه سپاه و بسیج در همه عرصه‌ها  از جمله فعالیت در حوزه‌های عمرانی در مناطق محروم خوش درخشیدند و انشالله که با درایت سرهنگ توکل و همکارانشان در سپاه و بسیج این امر مهم در شهرستان استمرار داشته باشد.
شهردار کازرون تصریح کرد: تعامل و همکاری شهرداری و مجموعه سپاه و بسیج می‌تواند زمینه‌ساز پیشرفت و توسعه شهر کازرون شود و مجموعه شهرداری در مسیر خدمت به مردم  آماده هرگونه همکاری با سپاه و بسیج است.
وی دربخشی دیگری از سخنان خود به تشریح بخشی از فعالیت‌های شهرداری پرداخت و عنوان کرد: علی‌رغم مشکلات اقتصادی و تحریم‌های ظالمانه موجود، شهرداری کازرون اجرای پروژه‌های عمرانی را با جدیت دنبال میکند و شهرداری آماده است کارهای مشترک، برنامه های مشترک و مدون و راهبردی را جهت اجرا با کمک سپاه و بسیج انجام دهد.
در ادامه حجت الاسلام محمدی نماینده ولی فقیه در سپاه کازرون جوان، مومن، انقلابی، بسیجی، بومی و قاری قرآن بودن را از خصایص مثبت شهردار کازرون عنوان کرد و گفت: از جمله اقدامات خوب و پسندیده‌ای که اخیرا شهرداری کازرون در دستور کار قرار داده، تعریض خیابان‌ها و زیباسازی مبلمان شهری و مهمتر از همه توجه به نقاط محروم شهر در اجرای پروژه های عمرانی است که جای تشکر و قدردانی دارد.
سپس سرهنگ توکل با ابراز خرسندی از دیدار با شهردار و معاونین شهرداری اظهار کرد: یکی از امتیازات خوب شهردار جوان، انس با قرآن  است، چون قرآن صاحب دارد و صاحب قرآن کمک کننده و یاری کننده ایشان در خدمت‌رسانی به مردم خواهد بود و نمی‌گذارد که در کارش دچار انحراف شود.
وی تکریم ارباب رجوع را یکی از اولویت‌های مهم ادارات و به خصوص شهرداری عنوان و تصریح کرد: سختی کار در شهرداری زیاد است و با توجه به اینکه تعدادمراجعه‌کنندگان به شهرداری زیاد هستند انتظار داریم تکریم ارباب رجوع در اولویت قرار گیرد و تا جایی که قانون اجازه می‌دهد به مردم کمک شود تا آنها با رضایت و لبخند از شهرداری خارج شوند. 
فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان کازرون خدمت به خانواده شهدا را جزو وظایف اصلی مسئولان دانست و گفت: ما هر چه داریم، از شهدا و ایثارگران و خانواده معزز آنها داریم بنابراین باید تا می‌توانیم خانواده این عزیزان را تکریم کنیم.
وی همچنین از اقدام پسندیده شهرداری کازرون در نامگذاری بلوارها، خیابان‌ها و کوچه‌‌های شهر به نام مبارک شهدا تشکر و قدردانی کرد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.9.0
    V5.7.9.0