• تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ 
  • کد خبر : ۲۴۴۳
    /  5
با هدف بررسی روند پیشرفت اجرای پروژه‌های عمرانی صورت گرفت؛
بازدید میدانی شهردار كازرون از روند اجرای تعدادی از پروژه‌های عمرانی شهرداری
شهردار کازرون صبح امروز از روند اجرایی تعدادی از پروژه‌های عمرانی در حال اجرا...

شهردار کازرون صبح امروز از روند اجرایی تعدادی از پروژه‌های عمرانی در حال اجرا در سطح شهر، بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری کازرون، مهندس محمدامین مهرورز در جریان این بازدیدها، از نزدیک جزئیات فنی و میزان پیشرفت فیزیکی پروژه‌ها را مورد بررسی قرار داد.
وی در حاشیه این بازدید، ضمن قدردانی از زحمات و تلاش‌های بی‌وقفه نیروهای شهرداری، بر افزایش کیفیت اجرا و تسریع در روند اجرای این پروژها تاکید کرد.
پروژه‌های جدول‌گذاری خیابان امام خمینی(ره)، موزاییک فرش پیاده‌رو خیابان بسیج، جدول‌گذاری خیابان مولوی، زیرسازی و آماده‌سازی حاشیه خیابان پزشکیان و سنگ فرش پارکینگ حاشیه‌ای خیابان فلسطین از جمله پروژه‌هایی بود که مورد بازدید قرار گرفت.
همچنین شهردار کازرون در ادامه ضمن بازدید از پروژه سنگ‌فرش بازار مس‌گرها و وضعیت پیاده‌رو خیابان یک‌طرفه نطنج، دستورات لازم را جهت ساماندهی و زیباسازی این مناطق صادر کرد.
در حین بازدید مهندس مهرورز از پروژه های عمرانی، جمعی از شهروندان ضمن تشکر از اقدامات گسترده شهرداری در سطح شهر مسائل و مشکلات خود و نیز نقطه‌نظراتشان درباره پروژه‌های در حال اجرای شهرداری را با او در میان گذاشتند.
به گزارش روابط‌عمومی شهرداری کازرون، پروژه‌های بازدید شده امروز، تقریبا نیمی از پروژه‌های در حال اجرای شهرداری را شامل می‌شود.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.9.0
    V5.7.9.0