• تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ 
  • کد خبر : ۲۴۵۶
    /  5
طنین زنگ بازگشایی مدارس كازرون با حضور شهردار
شهردار کازرون: مدرسه مهمترین جایگاه برای تعلیم و تربیت افکار و اندیشه‌هاست
شهردار کازرون از مدرسه به عنوان مهمترین جایگاه برای تعلیم و وتربیت افکار و اندیشه ها یاد کرد.

شهردار کازرون از مدرسه به عنوان مهمترین جایگاه برای تعلیم و وتربیت افکار و اندیشه ها یاد کرد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری کازرون، صبح امروز آیین بازگشایی مدارس با حضور شهردار و دیگر مسئولان شهر در مدرسه شهید دهقانی کازرون برگزار شد. 
شهردار کازرون ضمن عرض تبریک به مناسبت بازگشایی مدارس اظهار کرد: درک چنین شرایطی برای همه ما سخت است چرا که هرساله هنگام بازگشایی مدارس دانش آموزان با شور و نشاط و انگیزه مضاعف در مدارس حضور پیدا می کردند. 
مهندس مهرورز با اشاره به اینکه بارور شدن و پرورش یافتن در عرصه تعلیم و تربیت زمینه‌ای است برای داشتن آینده ای روشن‌تر و بهتر، عنوان کرد: مدرسه مهمترین نهاد تعلیم و تربیت است، در هر جامعه ای که بتوان از جنبه آموزشی و پرورشی به آن نگاه کرد مدرسه مهمترین جایگاه برای تعلیم و تربیت افکار و اندیشه هاست. امید است که با داشتن معلمان دلسوز و پرتلاش بتوانیم جامعه را به سمت بهتر شدن و متحول شدن حرکت داد. 
وی گفت‌: وجود مربیان و معلمان دلسوز و زحمتکش مهمترین چیزی است که امروز جامعه ما جهت دمیدن امید در دل و روح جامعه به آن نیاز دارد چرا که در  اکثر خانواده ها دانش آموزانی حضور دارند و مربیان و معلمان با تاثیر در قلم و ذهن و افکار این دانش آموزان می توانند تاثیرات مثبتی در خانواده آنها ایجاد کند. 
شهردار کازرون ابراز امیدواری کرد که با رعایت اصول و پروتکل های بهداشتی هر چه سریعتر این بیماری منحوس را پشت سر بگذاریم و در آینده ای نزدیک شاهد حضور پرطراوت دانش آموزان در مدارس باشیم. 
وی یادآور شد: دنیا متاثر از این بیماری است اما روش‌های نوینی در کشورها جهت آموزش پیش بینی شده و مطمئنا حضور مربیان و معلمان دلسوز می تواند به آن هویت بخشد. 
مهندس مهرورز با بیان اینکه تعلیم و تربیت هیچ وقت تعطیل نمی شود گفت: جستجوی علم به طور ذاتی در درون همه انسانها وجود دارد تا این علوم نامتناهی در آفرینش را درک کنند و به اندیشه ای برسند که در بستر آن خدا را باور کنند. 
شهردار کازرون در پایان تصریح کرد: امروز خیلی خوشحالم که در جمع شما عزیزان هستم این نوید را به شما می دهم که شهرداری هم در ایجاد انگیزه، امید و نوید بخشی در کنار مردم حضور دارد و در این شرایط که شرایط سخت اقتصادی است ما سعی کردیم که شهر و محیط شهری را از هرگونه خدمات عمرانی و شهری منقطع نکنیم.
او ادامه داد: تلاش می کنیم با ایجاد فضای محیطی در شهر زمینه رشد و توسعه و پیشرفت شهر کازرون را فراهم آوریم و شهرداری این آمادگی را دارد تا در کنار آموزش و پرورش در ارائه هرگونه خدماتی که در بستر مدیریت شهری نیاز باشد همکاری نماید.
در پایان این مراسم که با حضور معلمان و مربیان مدرسه شهید دهقانی بر گزار شد زنگ مدارس توسط شهردار کازرون به صدا درآمد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.4.0
    V5.7.4.0