• تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ 
  • کد خبر : ۲۴۵۸
كلنگ‌زنی پروژه بزرگ پارك‌تپه بعثت با اعتبار 30 میلیارد ریال در كازرون
کلنگ فاز اول احداث پروژه بزرگ پارک‌تپه صبح امروز از سوی شهرداری کازرون به زمین زده شد. به گزارش روابط‌عمومی شهرداری کازرون، بلافاصله پس از آئین کلنگ‌زنی این پروژه که با حضور امام جمعه، اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار، جمعی از مسئولان شهر و شهرستان و شهروندان برگزار...

کلنگ فاز اول احداث پروژه بزرگ پارک‌تپه صبح امروز از سوی شهرداری کازرون به زمین زده شد.
به گزارش روابط‌عمومی شهرداری کازرون، بلافاصله پس از آئین کلنگ‌زنی این پروژه که با حضور امام جمعه، اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار، جمعی از مسئولان شهر و شهرستان و شهروندان برگزار شد، ماشین‌آلات شهرداری عملیات اجرایی بخشی از خاکبرداری پروژه را آغاز کردند.

شهردار کازرون: اجرای فاز اول پروژه با 30 میلیارد ریال اعتبار
شهردار کازرون در این آئین مساحت پروژه را در فاز اول 11 هکتار عنوان کرد و گفت: اعتبار مورد نیاز برای اجرای فاز اول 30 میلیارد ریال است.
مهندس محمدامین مهرورز با بیان اینکه اجرای پروژه با تفاهم میان شهرداری و اداره راه و شهرسازی شهرستان میسر شده، اظهار کرد: در این پروژه مواردی همچون فضای سبز گسترده، آبشار، آلاچیق، پارکینگ، مسیر پیاده‌روی و امکانات تفریحی دیگر پیش‌بینی شده است. 
او ضمن تقدیر از حمایتهای بی‌دریغ شورای اسلامی شهر کازرون، گفت: شهرداری به پشتوانه این حمایتها، در صدد خدمت گزاری هر چه بیشتر به مردم شریف و نجیب کازرون بوده و هست و سعی خواهیم کرد در قدمها و پروژه‌های آتی، آن چه لایق مردم شریف کازرون باشد، برای توسعه و آبادانی کازرون به مرحله اجرا درآوریم.

رئیس شورای اسلامی شهر کازرون: تلاش شورا برای ایجاد فضای سبز تفریحی می‌تواند با این پروژه محقق شود
رئیس شورای شهر کازرون نیز در حاشیه این مراسم در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به اینکه بیش از 60 هکتار زمین لم یزرع در مرکز شهر در طرح تفصیلی موجود بود، شورای چهارم و پنجم در صدد بودند در اینجا یک فضای تفریحی گردشگری بزرگ برای شهروندان و مسافرام عزیزی که از این شهر عبور می‌کنند ، ایجاد نمایند، در همین راستا شورای پنجم با توجه به بررسی هایی که انجام داد یکی از مصوبات و بودجه های خوب خودش را که بالغ بر 3 میلیارد تومان بود برای فاز اول پارک بزرگ بعثت اختصاص داد. 
مهندس رضا آذین‌فر ضمن تشکر از همکاری مردم و مسئولان در خصوص احداث این پارک خاطر نشان کرد: امیدواریم با یاری خداوند بزرگ و همکاری شهردار جوان و پرسنل شهرداری تا پایان امسال سعی خواهیم کرد شاهد پایان یافتن فاز اول این پارک بزرگ باشیم .

امام جمعه کازرون: با اجرای این پروژه، یکی از ورودی‌های کازرون به زیبایی تغییر چهره خواهد داد
امام جمعه کازرون نیز در سخنانی در این آئین اظهار کرد: با اجرای این پروژه، یکی از ورودی‌های شهر به زیبایی دچار تغییر چهره خواهد شد.
حجت‌‌الاسلام صباحی با بیان اینکه مسیر رودی فعلی برای مرکز شهر مسیر جذابی برای عنوان شهر سبز کازرون نبوده، ابراز امیدواری کرد با تغییراتی که انجام شده و خواهد شد، تاثیرات زیادی هم در جذب گردشگر و هم در روحیه‌بخشی به مردم ایجاد شود.
وی با اشاره به حضور شهروندان در این آئین، تصریح کرد: حضور طیفهای مردم در چنین مراسمی، چیزی است که کمتر در دیگر شهرها می‌بینیم و دعوت شدگان این‌گونه برنامه‌ها معمولا به مسئولان محدود می‌شود؛ در حالی که در این مراسم ریش‌سفیدها، بزرگان شهر، جوانان و نوجوانان حضور دارند.
امام جمعه کازرون خاطرنشان کرد: وظیفه ما همکاری در ساختن کازرون است و امیدواریم ما هم بتوانیم در کنار شورای شهر و شهرداری، نقشی در پیشرفت شهر ایفا کنیم.    

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.4.0
    V5.7.4.0