• تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ 
  • کد خبر : ۲۴۶۸
    /  7
به مناسبت هفته ایمنی و آتش نشانی؛
دیدار شهردار و اعضای شورای شهر با آتش‌نشانان
شهردار کازرون: تلاش آتش‌نشانان در خدمتگزاری برای همه مردم قابل درک و رویت است/ رئیس شورای شهر کازرون: جایگاه آتش‌نشانی در شورای چهارم و پنجم تقویت و تثبیت شد
شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر کازرون صبح امروز به مناسبت هفته ایمنی و آتش‌نشانی با حضور در ایستگاههای شماره یک و دو از تلاشهای آتش‌نشانان تقدیر کردند.

شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر کازرون صبح امروز به مناسبت هفته ایمنی و آتش‌نشانی با حضور در ایستگاههای شماره یک و دو از تلاشهای آتش‌نشانان تقدیر کردند.
به گزارش روابط عمومی شهرداری کازرون، محمدامین مهرورز در این دیدار، جایگاه آتش‌نشانی و آتش‌نشانان را در شهرداری، جایگاهی والا و ویژه توصیف کرد و گفت: شما به عنوان یکی از نشانه‌های ایثار و فداکاری در جامعه مطرحید چرا که از جنس افرادی هستید که از زندگی خود برای همنوعان خود گذشت می‌کنند.
شهردار کازرون ادامه داد: همین تلاش برای خدمتگزاری از چشم مردم پنهان نمی‌ماند و ایثار شما برای مردم قابل درک است.
او بیان کرد: آنچه در ذهن شما می‌آید قبل از هر چیز حفظ زندگی، ایمنی و سلامت شهروندان است و آنچه در ذهن ما نقش می‌بندد، تقدیر و تشکر از تلاشهای شماست.
محمدامین مهرورز تصریح کرد: به وضوح می‌بینیم که در حوادث و خطرات، آنجایی که مردم نیازمند کمک هستند، آتش‌نشانان در خط مقدم قرار دارند، در حالی که بقیه نهادهای ناجی معمولا بعد از اتمام حادثه و خطر به صحنه وارد می‌شوند.
وی با بیان اینکه مشکلات و سختی‌های آتش‌نشانی رصد می‌شود، افزود: تلاش می‌کنیم، امکانات، تجهیزات و شرایطی را برای شما فراهم کنیم که هم ایمنی شما برای انجام وظیفه تامین شود و هم دغدغه‌های شما کاهش پیدا کند.
شهردار کازرون ادامه داد: برنامه ساخت ایستگاه شماره سه نیز در دستور کار قرار دارد و تلاش می کنیم در آینده نزدیک کلنگ احداث این ایستگاه را به زمین بزنیم.
رئیس شورای شهر کازرون: جایگاه آتش‌نشانی در شورای چهارم و پنجم تقویت و تثبیت شد
رئیس شورای اسلامی شهر کازرون نیز در این دیدار ضمن تبریک روز و هفته ایمنی و آتش‌نشانی و تقدیر از تلاش آتش‌نشانان گفت: آتش‌نشانی برای شورای چهارم و پنجم جایگاه ویژه‌ای داشته و اگر زمانی این جایگاه تضعیف شده بود، اما یکی از تلاش‌های جدی ما در شورای چهارم و به ویژه پنجم تقویت این جایگاه بود.
رضا آذین‌فر ادامه داد: خوشبختانه چندین سال است به این هدف خود رسیده‌ایم و جایگاه آتش‌نشانی تقویت و تثبیت شده است.
با تشکر از مهدی صادق‌زاده رئیس سابق سازمان آتش‌نشانی و حامد پشنگیان سرپرست فعلی سازمان، افزود: بعد از مدتها شخصی عهده‌دار مسئولیت سازمان آتش‌نشانی شده که ازبین شما انتخاب شده و سالها در کنار شما بوده است و همین باعث شده تا با شناختی که از دغدغه‌ها و مشکلاتتان دارد، کارهای شما را جدی‌تر پیگیری کند.
سرپرست سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی: شهرداری و شورای شهر حمایت عملی از آتش‌نشانی دارند
سرپرست سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کازرون نیز در این دیدار ضمن خوشامدگویی و تشکر از شهردار و اعضای شورای شهر گفت: در این مدت هر گاه برای کار یا مسئله‌ای به شهردار محترم یا اعضای محترم شورا مراجعه کرده‌ایم، با حسن نظر آنها مواجه شده‌ایم.
حامد پشنگیان ادامه داد: همین حمایت عملی که شهرداری و شورای شهر از آتش‌نشانی داشته باعث شده آتش نشانان بتوانند با تمرکز بیشتری به انجام وظایف خود بپردازند

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.4.0
    V5.7.4.0