• تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ 
  • کد خبر : ۲۴۶۹
    /  5
گامی مهم در تحقق یکی دیگر از وعده‌های شهردار کازرون؛
امضای قرارداد ساخت المان آهنگر
اصلاح هندسی میدان انقلاب کلید می‌خورد
قرارداد ساخت المان آهنگر در دفتر شهردار کازرون منعقد شد.

قرارداد ساخت المان آهنگر در دفتر شهردار کازرون منعقد شد.

به گزارش روابط‌عمومی شهرداری کازرون، محمدامین مهرورز در خصوص این المان اظهار کرد: همانطور که قبلا به شهروندان وعده داده بودیم، اصلاح هندسی میدان انقلاب و ساخت المان آهنگر که در این میدان واقع در محله آهنگران نصب خواهد شد، در دستور کار قرار گرفته بود و از امروز وارد فاز اجرایی شد.

شهردار کازرون با بیان اینکه طراحی و ساخت این المان به طور کامل بر عهده هنرمند کازرونی نهاده شده، افزود: این المان بیشتر از 7 متر ارتفاع دارد و با استفاده از آهن‌آلات و بتون ساخته می‌شود.

او ابراز امیدواری کرد رونمایی از المان همزمان با دهه فجر امسال انجام شود.

شهردار کازرون در خصوص تغییراتی که در میدان انقلاب انجام خواهد شد، گفت: طرح اصلاح هندسی میدان انقلاب نیز که توسط شهرداری برنامه‌ریزی شده، به زودی وارد فاز اجرا می‌شود.

مهرورز با اشاره به بازدید چند روز قبل خود و معاون شهرسازی و مسئول واحد عمران از میدان انقلاب، خاطرنشان کرد: با اجرای این طرح که به تصویب شورای ترافیک شهرستان نیز رسیده است، علاوه بر اینکه شاهد تغییرات ظاهری و نوسازی کامل این میدان خواهیم بود، بار ترافیکی نیز به شکل بهتری مدیریت خواهد شد.

وی یادآور شد: کارهای عمرانی و خدماتی، با حمایت همیشگی اعضای محترم شورای شهر بدون وقفه، و به صورت پی‌درپی و همزمان در سطح شهر ادامه دارد و ادامه خواهد داشت و شهرداری تلاش می‌کند با انجام این اقدامات موجبات رضایت بیش از پیش شهروندان را فراهم کند.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.4.0
    V5.7.4.0