• تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ 
  • کد خبر : ۲۴۷۳
    /  4
برگزاری جلسه کارگروه مدیریت بحران شهرداری کازرون؛
شناسایی نقاط مستعد حادثه در اولویت اقدامات برای آغاز فصل بارش
در جلسه کارگروه مدیریت بحران شهرداری کازرون که به ریاست محمدامین مهرورز شهردار کازرون برگزار شد، شناسایی نقاط مستعد حادثه در سطح شهر به عنوان مهمترین اولویت در آستانه آغاز فصل بارشها مورد تاکید قرار گرفت.در جلسه کارگروه مدیریت بحران شهرداری کازرون که به ریاست محمدامین مهرورز شهردار کازرون برگزار شد، شناسایی نقاط مستعد حادثه در سطح شهر به عنوان مهمترین اولویت در آستانه آغاز فصل بارشها مورد تاکید قرار گرفت. به گزارش روابط‌عمومی شهرداری کازرون، در این جلسه که با حضور کلیه اعضا برگزار شد، مصوبات متعددی با هدف رسیدن به بالاترین سطح آمادگی در بارندگی‌های پیش رو به تصویب رسید. شهردار کازرون در این جلسه با تاکید بر لزوم کسب آمادگی برای عکس‌العمل مناسب در زمان وقوع بحران، گفت: حساسیت مقوله مدیریت بحران شاید در زمان وقوع و مواجهه با بحران عیان می‌شود؛ بنابراین باید تمام تمهیدات از قبل اندیشیده شود. او همچنین بر بازدید میدانی مستمر از نقاط مختلف سطح شهر و پیگیری مشکلات تا رفع کامل تاکید کرد. بر اساس تاکید و دستور شهردار، به منظور شناسایی دقیق نقاط حادثه‌خیز و ارزیابی دقیق‌تر هر محل، مقرر شد معاون

در جلسه کارگروه مدیریت بحران شهرداری کازرون که به ریاست محمدامین مهرورز شهردار کازرون برگزار شد، شناسایی نقاط مستعد حادثه در سطح شهر به عنوان مهمترین اولویت در آستانه آغاز فصل بارشها مورد تاکید قرار گرفت.

به گزارش روابط‌عمومی شهرداری کازرون، در این جلسه که با حضور کلیه اعضا برگزار شد، مصوبات متعددی با هدف رسیدن به بالاترین سطح آمادگی در بارندگی‌های پیش رو به تصویب رسید.

شهردار کازرون در این جلسه با تاکید بر لزوم کسب آمادگی برای عکس‌العمل مناسب در زمان وقوع بحران، گفت: حساسیت مقوله مدیریت بحران شاید در زمان وقوع و مواجهه با بحران عیان می‌شود؛ بنابراین باید تمام تمهیدات از قبل اندیشیده شود.

او همچنین بر بازدید میدانی مستمر از نقاط مختلف سطح شهر و پیگیری مشکلات تا رفع کامل تاکید کرد.

بر اساس تاکید و دستور شهردار، به منظور شناسایی دقیق نقاط حادثه‌خیز و ارزیابی دقیق‌تر هر محل، مقرر شد معاون خدمات شهری به همراه پیمانکاران و مسئولان ذی‌ربط به صورت میدانی از این نقاط در سطح شهر بازدید کنند.

لایروبی کانال‌های فصلی ودائم و رفع گرفتگی جدول‌های سطح شهر از دیگر مصوبات مهم این جلسه بود، که به صورت دوره‌ای انجام می‌شود.

تعیین مدیریت‌های لوجستیک، سطح‌های آمادگی در شرایط بحران، تدوین چارت فرماندهی سانحه، تامین نیروی انسانی و تجهیزات مورد نیاز در زمان بحران، تعیین مرکز پیام ارتباطات و اتاق مدیریت بحران نیز از دیگر مصوبات این جلسه بود.

در بخش دیگری از این جلسه به کلیه اعضا اعلام شد وضعیت آمادگی در قالب مانور ساعت صفر سنجیده خواهد شد.

همچنین مقرر شد برای پرسنل عملیاتی، سرپرستان و مدیران لباس متحدالشکل ویژه مدیریت بحران شهرداری تهیه شود.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.4.0
    V5.7.4.0