• تاريخ :
     ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ 
  • کد خبر : ۲۵۱۴
    /  2
ادامه روند شهرداری در توسعه، عمران و آبادانی شهر؛
زیباسازی و بازسازی پیاده رو و جداول خیابان حافظ كلید خورد

شهردار کازرون از شروع بازسازی و زیباسازی پیاده رو خیابان حافظ خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری کازرون محمدامین مهرورز با اعلام این خبر گفت: با توجه به اینکه خیابان حافظ جزو خیابان های اصلی شهر است  فرسودگی پیاده رو و جداول این خیابان چهره نامناسب و بدی به این خیابان داده بود.

وی با بیان اینکه عملیات بازسازی و زیباسازی این خیابان با توجه به نیازسنجی های انجام شده، در دستور کار شهرداری قرار گرفته، اظهار کرد: هم اکنون عملیات خاکبرداری این خیابان در حال انجام است و تلاش می‌کنیم با توجه به حجم ترافیک سطح شهر، هرچه سریعتر این پروژه را به اتمام برسانیم.

محمدامین مهرورز تاکید کرد: تلاش می‌کنیم که در بازسازی و زیباسازی خیابان حافظ آسیبی به درختان این خیابان وارد نشود.

به گفته او، سیاست شهرداری، همواره حفظ و گسترش فضای سبز شهری است اما گاهی بر اساس طرح تفصیلی شهر برای تعریض برخی خیابان های سطح شهر، راهی جز جابجایی بعضی از درختان مورد مسیر وجود ندارد.

شهردار کازرون ادامه داد: خیابان های سطح شهر بر اساس نیاز زمان گذشته ساخته شده اما با توجه به افزایش جمعیت و وسایل نقلیه، مطابق طرح تفصیلی به منظور کنترل و روان سازی ترافیک، بعضی خیابانها نیاز به تعریض و زیباسازی دارند.

وی با بیان اینکه صرفا تعریض خیابانها جوابگوی این حجم ترافیک نیست، خاطرنشان کرد: شهرداری اقدامات به موازات تعریض خیابانها اقدام دیگری را نیز اجرا کرده یا در دستور کار خود دارد، به عنوان مثال در مرکز شهر با صرف هزینه زیاد و تملک تعدادی از املاک، اقدام به گسترش ظرفیت پارکینگ سلمان و ابوذر کرده است.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.7.9.0