• تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ 
  • کد خبر : ۲۵۵۰
    /  3
شهردار کازرون در مراسم تجلیل از مهرتاش شاملی:
موج رضایتمندی كه حمایت مالك باشگاه از تیمهای هندبال در میان مردم ایجاد كرد، بیش از هر دستگاهی بوده است
به دنبال واگذاری زمین برای احداث ساختمان اداری باشگاه هستیم

شهردار کازرون در مراسم تجلیل از مالک باشگاه نیروی زمینی شهید شاملی با بیان اینکه تلاش همه ما برای جلب رضایت مردم است، گفت: آقای شاملی با مدیریت خود در باشگاه و حمایت از تیمهای مردان و بانوان هندبال، باعث شدند موج رضایتمندی بیش از هر دستگاهی در مردم ایجاد شود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری کازرون، محمدامین مهرورز که سخنران محفل تجلیل از مالک باشگاه نیروی زمینی شهید شاملی بود، افزود: ما قدردان تلاشهای شما هستیم و دوست داریم که همچنان پرتوان در کنار تیمهای هندبال باشگاه بمانید.

وی با تقدیر از دکتر پاکدل کازرونی رئیس فدراسیون هندبال کشور، اظهار کرد: الحق و الانصاف ما امروز می توانیم ادعا کنیم که کازرون مهد هندبال ایران است، چرا که هم چشم امید به درخشش تیم هندبال مردان به عنوان نماینده کشور در آسیا پس از کسب عنوان قهرمانی کشور داریم، هم به نایب قهرمانی تیم بانوان در کشور افتخار می کنیم و هم به حضور یک کازرونی در عالی ترین مسند مدیریتی هنبال کشور به خود می بالیم.

شهردار کازرون ادامه داد: شورای اسلامی شهر و شهرداری هم خود را عضوی از تیم هندبال کازرون می‌داند چرا که دو تن از اعضای شورای شهر دست اندرکار هیئت هندبال شهرستان و تیم هندبال بانوان شهید شاملی هستند.

وی همچنین از نیروی زمینی ارتش به خاطر حمایت تیمهای مردان و بانوان شهید شاملی تشکر کرد.

محمدامین مهرورز خاطرنشان کرد: ما باید به طور ویژه از بازیکنان غیور و متعصب تیم حمایت کنیم چرا که نقش آفرینی های آنها بوده که امروز این افتخارات را نصیب شهر کرده است.

به گفته او دکتر عباسی دوانی نماینده شهرستان هم همیشه دغدغه کمک به تیم را داشته و این مسئله را به مدیران گوشزد می کرده است و این امید وجود دارد که با حمایتها و پیگیری های ایشان کمکهای بیشتری نصیب تیمهای هندبال شهید شاملی شود.

شهردار کازرون همچنین در بخش دیگری از سخنان خود از معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان درخواست کرد با تدبیرخود، تا حد امکان منابع مالی را از محل اعتبارات استانی و ملی جهت حمایت بیشتر از تیمها در اختیار باشگاه قرار دهد.

وی با اشاره به اینکه شهرداری کازرون در روزهایی که تیم در کازرون حضور داشت، هم مهمانسرا در اختیار تیم قرار داد و هم تجلیلی در حد بضاعت خود از تیم بانوان به عمل آورد، گفت: در حال حاضر هم به دنبال در اختیار گذاشتن زمین به مالک محترم برای احداث ساختمان اداری باشگاه هستیم و با توجه به دغدغه اعضای محترم شورای اسلامی شهر، به زودی یک خیابان هم از طریق شورای شهر به نام هندبال نامگذاری خواهد شد.

در پایان مراسم با اهدای لوح تقدیر و گل از مهرتاش شاملی مالک باشگاه هندبال نیروی زمینی شهید شاملی تجلیل شد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.9.0
    V5.7.9.0