• تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ 
  • کد خبر : ۲۵۸۲
    /  2
شهردار کازرون:
آن چیزی كه از معلمان به یادگار می‌ماند، همه در وادی اخلاق، معرفت و روشنگری است
شهردار کازرون در دیدار با رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان، گفت: آن چه از معلمانمان به یادگار داریم، همه در وادی اخلاق، معرفت و روشنگری است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری کازرون، صبح امروز به مناسبت روز معلم، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر کازرون با مدیر آموزش و پرورش شهرستان دیدار و این روز را به او و خانواده بزرگ فرهنگیان تبریک گفتند.

شهردار کازرون در این دیدار ضمن گرامیداشت سالروز شهادت استاد مطهری، با اشاره به جایگاه ارزشمند و والای معلمان در جامعه اظهار کرد:  ارزش و کار معلمان همسنگ پیامبران الهی است، از این بابت که راه زندگی و مسیر درست را ترسیم می کنند.

محمدامین مهرورز با بیان اینکه آن چیزی که در  نظام مقدس جمهوری اسلامی از معلمانمان به یادگار داریم همه در وادی اخلاق،  معرفت و درواقع روشنگری افکار است، تصریح کرد: در واقع معلمان در جامعه نقش مهمی در ایجاد جامعه‌ای پویا و متمدن ایفا می کنند.

وی خاطر نشان کرد: جایگاه معلمان را ارزشمند و مقدس می دانیم و تکریم می کنیم و اینکه شما بزرگواران در عرصه علم و تربیت بر روی سکوی پرافتخار این نشانه فروزان قرار دارید، برای ما ارزشمند است.

در ادامه هریک از اعضای شورای اسلامی شهر ضمن گرامیداشت سالروز شهادت شهید مطهری و روز معلم در خصوص جایگاه و نقش معلم در تعلیم و تربیت جامعه سخن گفتند.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان کازرون نیز در این دیدار ضمن خوشامدگویی به شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر گفت: خدمات ارزنده ای که شهرداری و شورای اسلامی در سطح شهر انجام داده اند مطمئنا هم رضایت خداوند متعال و هم رضایت مردم را به همراه داشته است.

وی ضمن گرامیداشت سالروز شهادت شهید مطهری اظهار کرد‌: ان شاء الله  ما و معلمان عزیز با الگو قرار دادن این شهید گرانقدر  راه و مسلک او را ادامه دهیم.

جمشیدی ادامه داد: خوشبختانه تعامل بسیار خوبی بین مجموعه شورای اسلامی شهر و شهردار که خود به عنوان عضوی از جامعه فرهنگیان محسوب می شود وجود دارد و هر موقع که برای آموزش و پرورش مشکلاتی به وجود می آمد و مراجعه می کردیم به واسطه شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر که با گشاده رویی از ما استقبال می کردند، مشکلات برطرف می شد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان کازرون در بخشی دیگر از سخنان خود به تعامل خوب بین ادارات شهرستان اشاره کرد و گفت: از وقتی ویروس کرونا شیوع پیدا کرد و امکان برگزاری کلاس ها و امتحانات به صورت حضوری نبود خوشبختانه توانستیم کنکور سراسری سال گذشته را با همه سختی هایش برگزار کنیم و امید داریم با تعامل خوبی که بین ادارات شهرستان وجود دارد، بتوانیم کنکور سراری سال جاری را نیز بدون مشکل و با موفقیت برگزار نماییم.

امیرحسین جمشیدی با اشاره به سختی ها و مشکلات آموزش غیرحضوری در دوران همه گیری کرونا افزود: معلمان دلسوز، متعهد و اخلاق مدار کازرون علی رغم سختی ها و  مشکلات کار خود را به نحو احسن انجام داده‌اند که نتیجه اش در سطح استان و کشور مشهود است.

در پایان این دیدار با اهدای گل و لوح سپاس از مدیر آموزش و پرورش شهرستان به نمایندگی از همه معلمان شهر کازرون، تجلیل شد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.9.0
    V5.7.9.0