• تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ 
  • کد خبر : ۲۶۱۰
    /  3
بازگشایی یکی دیگر از معابر شهر
شهردار كازرن: خدمات رسانی به مناطق كم برخوردار ادامه خواهد داشت

پس از تملک ملک مورد مسیر یکی از معابر خیابان شهید دلپسند، صبح امروز این ملک تخریب تا گام دیگری در تعریض معابر و خیابانهای شهر برداشته شود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری کازرون، شهردار کازرون در حاشیه بازگشایی و تعریض این مسیر با بیان اینکه خدمات رسانی به مناطق کم برخوردار شهر همچنان ادامه خواهد داشت، اظهار کرد: متاسفانه بعضی از مناطق شهر از امکانات و مبلمان شهری مناسب محروم هستند که با برنامه ریزی های صورت گرفته تلاش خواهیم کرد تا پروژه های عمرانی به صورت عادلانه در تمام نقاط شهر اجرا شود و اولویت اول ما مناطق محروم و کم برخوردار شهر است.

محمدامین مهرورز خیابان شهید دلپسند در کوی شهید چمران را از جمله مناطق کم برخوردار شهر برشمرد و گفت: تعریض، جدول گذاری، موزاییک فرش و کاشت نهال در حاشیه خیابان از جمله اقداماتی بود که جهت بهسازی و زیباسازی این منطقه توسط شهرداری صورت گرفت.

وی در خصوص تعریض و بازگشایی این معبر در خیابان شهید دلپسند، خاطرنشان کرد: وجود این ملک در ورودی این معبر باعث ایجاد مشکلاتی در عبور و مرور و خدمات رسانی ماشین های امدادی و خدماتی می شد، بنابراین در راستای خدمت‌رسانی بهتر و بیشتر، تعریض این مسیر را در دستور کار شهرداری قرار دادیم.

محمدامین مهرورز با اشاره به نیاز کوچه‌های این بافت به آسفالت، ادامه داد: قبل از تملک و تخریب این پلاک امکان ورود ماشین‌آلات عمرانی به این بافت مقدور نبود، اما اکنون پس از تملک و تخریب آن، در روزهای آتی شاهد اجرای کانیو و آسفالت کوچه‌های این محله خواهیم بود.

شهردار کازرون با بیان اینکه این ملک با هزینه ای بالغ بر هشت میلیارد و 190 میلیون ریال توسط شهرداری تملک شد، اضافه کرد: بازگشایی این معبر باعث تسهیل در عبور و مرور و ارائه خدمات بهتر به ساکنان این منطقه خواهد شد.

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    5.7.9.0
    V5.7.9.0