• تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ 
  • کد خبر : ۲۶۱۱
    /  3
رونمایی از لوح تصویر امام خمینی(ره) و شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در كازرون
لوح تصویر امام خمینی(ره) و سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی صبح امروز طی مراسمی در کازرون رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری کازرون، محمد امین مهرورز شهردار کازرون در این مراسم رونمایی، انقلاب اسلامی را مرهون فداکاری ها و جانفشانی های شهدای انقلاب به ویژه شهید سلمیانی عنوان کرد و گفت: نصب این دو تمثال با هدف بزرگداشت و پاسداشت این دو شخصیت برجسته انقلاب اسلامی صورت گرفته است.

وی ادامه داد: همه ما باید ادامه دهنده راه شهدا و آرمان های انقلاب باشیم و بر این باور هستیم که این انقلاب همیشه زنده است و راه آنها ادامه خواهد داشت.

حجت الاسلام صباحی امام جمعه کازرون ضمن تشکر از این اقدام ارزشی شهرداری و شورای اسلامی شهر اظهار کرد: ترویج فرهنگ و تفکر و راه امام راحل و شهید سلیمانی باید الگویی برای تمام اقشار جامعه به ویژه سیاسیون و مسئولان باشد.

وی ادامه داد: ما باید با معرفی و گسترش چنین اقداماتی در شهر نسل جدید را با آرمان های انقلاب و راه شهدا آشنا کنیم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان نیز در سخنانی با اشاره به اینکه همه ما مدیون رهبر کبیر انقلاب و شهدا هستیم، گفت: اگر بخواهیم دین خود را ادا کنیم باید در رکاب ولایت باشیم.

سرهنگ غلامرضا توکل افزود: انتخابات پیش رو عرصه‌ای است که باید با حضور حداکثری در پای صندوق های رای، بار دیگر دشمنان را مایوس کنیم.

تمثال لوح تصویر رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(ره) در ابتدای بلوار امام خمینی(ره) و تمثال شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی نیز در ابتدای بلوار شهید سلیمانی نصب شده است. در آیین رونمایی امروز، امام جمعه، شهردار، نایب رئیس شورای اسلامی شهر، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان، معاون هماهنگ کننده تیپ تکاور امام سجاد(ع) و جمعی از مسئولان شهرداری کازرون حضور داشتند.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.9.0
    V5.7.9.0