• تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ 
  • کد خبر : ۲۶۲۵
روزهای پرکار شهرداری در حوزه عمران شهری
آغاز فعالیت گسترده عمرانی در مناطق كم برخوردار شهر

شهردار کازرون در حالی از شروع فعالیت های گسترده عمرانی در مناطق کم برخوردار شهر خبر داد که بعضی از این مناطق سالها در انتظار این خدمات بودند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری کازرون، محمد امین مهرورز با یادآوری اینکه شروع فعالیت های عمرانی در مناطق کم برخوردار شهر در شرایط سخت اقتصادی شهرداری کلید خورده،  گفت: متاسفانه این مناطق شهر سالها از امکانات و خدمات شهری محروم بودند و به دنبال بازدیدهایی که در چند هفته گذشته از برخی از این مناطق داشتیم و گفت و گوی چهره به چهره با مردم، جهت رفع محرومیت و ایجاد عدالت در این مناطق طبق جلسات و برنامه ریزی های صورت گرفته فعالیت های عمرانی را در این بخش‌ها در دستور کار قرار دادیم.

وی اظهار کرد: هم اکنون اکیپ‌های عمران شهرداری در چند نقطه از این محلات در حال انجام عملیات کانیوگذاری، جدول گذاری، زیرسازی و آسفالت هستند.

شهردار کازرون در ادامه با اشاره به آسفالت کوچه های حد فاصل شهرک فجر و شهید بهشتی بیان کرد:  آسفالت این کوچه ها سال‌ها یکی از مطالبات شهروندان ساکن در این منطقه بود که پس از گذشت 5 سال انتظار هم اکنون عملیات آسفالت این کوچه ها در حال انجام است.

محمد امین مهرورز با اشاره به اینکه  اولویت شهرداری کازرون در بحث  پروژه های عمرانی  محلات کمتر توسعه یافته است، تصریح کرد: برخی از کوچه های شهرک پردیس و باقر آباد محله مسجد شهید الله وردی از جمله مناطقی بود که عملیات خاکبرداری و کانیو گذاری آن نیز پس از 10 سال چشم انتظاری آغاز شده است و بر اساس بودجه، تمام تلاشمان را جهت حل مشکل این مناطق به کار خواهیم بست.

وی همچنین رسیدگی به بافت های فرسوده را مورد تاکید قرار داد و گفت:  با توجه به نیاز برخی از معابر بافت فرسوده به ترمیم و روکش آسفالت، ظرف چند هفته آینده بر اساس اولویت و نیاز بافت فرسوده شهری فعالیت های عمرانی را در این مناطق آغاز خواهیم کرد.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود به اجرای چندین پروژه عمرانی دیگر اشاره کرد و گفت: در حال حاضر پروژه های سنگ فرش وپیاده روسازی پارک سلمان، موزاییک فرش پیاده رو خیابان کارگر شمالی، زیرسازی و آماده سازی خیابان کارگر شمالی ،محوطه سازی و ساماندهی پارک حاشیه ای بلوار شهید سلیمانی، اجرای کانال سیل بر بیات، موزاییک فرش بخش از پارک مردارنی ، پیاده رو سازی حاشیه خیابان خرمشهر منتهی به بوستان رفیع، موزاییک فرش پیاده رو بلوار ارتش، لکه گیری و آسفالت معابر شهر و سنگ فرش بازار میوه و تره بار میدان شهدا از دیگر پروژه های در دست اجرای شهرداری است.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد فاز دوم پارک تپه بعثت، عملیات تکمیل میدان انقلاب و نیز آیین کلنگ زنی پارک بزرگ پردیس که از دیگر پروژه‌های شهرداری هستند ظرف روزهای آینده کلید خواهند خورد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.9.0
    V5.7.9.0