• تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ 
  • کد خبر : ۲۶۲۷
تقدیر سرپرست دانشگاه آزاد از شهردار کازرون برای رفع مشکل پایان کار بیمارستان امام علی(ع)
شهردار كازرون: در طرح جامع شهر كازرون، محدوده خدمات شهرداری گسترش می یابد

در دیدار روز گذشته شهردار کازرون با رئیس دانشگاه آزاد اسلامی این شهر، دکتر امیر قائدی سرپرست دانشگاه از شهرداری بابت رفع مشکل پایان کار بیمارستان امام علی(ع) تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری کازرون، دکتر امیر قائدی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی کازرون در این دیدار ضمن تشکر از مجموعه شهرداری و شهردار کازرون بابت همکاری در رفع مشکل پایان کار بیمارستان امام علی (ع) و نیز همکاری در حوزه فضای سبز و همچنین تغییر کاربری برخی از زمین های دانشگاه اظهار کرد: دانشگاه آزاد اسلامی کازرون جزو بهترین دانشگاههای استان و حتی کشور است و امیدوارم که شرایط به گونه ای پیش رود که این دانشگاه به روزهای اوج خود برگردد.

وی در خصوص وضعیت بیمارستان امام علی(ع) نیز گفت: این مژده را می دهیم که به زودی بیمارستان امام علی(ع) به دانشگاه علوم پزشکی تحویل داده می شود.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی کازرون با بیان اینکه پیگیری های دکتر عباسی دوانی نماینده شهرستان در خصوص تجهیز و رفع موانع راه اندازی بیمارستان، بیان کرد: با توجه به اینکه تجهیز بیمارستان توسط دانشگاه علوم پزشکی انجام می شود، این بیمارستان به مدت 10 سال در اختیار این دانشگاه قرار خواهد گرفت و مردم می توانند با تعرفه دولتی از خدمات آن بهره ببرند.

وی ابراز امیدواری کرد با تلاش های مستمر و پیگیری‌هایی که در حال انجام است، بیمارستان امام علی (ع) تا مهره ماه آماده بهره برداری شود.

مهندس مهرزاد پیرویان سرپرست حوزه عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی کازرون نیز در این دیدار گفت: مجموعه شهرداری همیشه با دانشگاه آزاد همکاری داشته و این همکاری در زمان شهردار فعلی نمود بیشتری پیدا کرده است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود از شهردار و مجموعه شهرداری در خصوص همکاری در رفع مشکل بیمارستان تشکر کرد  و این خدمات را برای شهر و شهروندان خدمتی ماندگار توصیف کرد.

شهردار کازرون نیز در این دیدار ابراز امیدواری کرد با حضور دکتر قائدی و کمک همکارانشان، این دانشگاه رو به پیشرفت حرکت کند.

محمدامین مهرورز با اشاره به اینکه محدوده خدمات شهرداری تا پادگان شهید چمران است، گفت: در حال پیگیری هستیم تا محدوده شهر در طرح جامع شهربازنگری شود که در این صورت با گسترش محدوده شهر، امکان خدمات دهی به مناطق بعد از پادگان چمران از جمله دانشگاه آزاد هم فراهم خواهد شد.

وی همچنین پیشنهاد کرد دانشگاه آزاد می تواند در زمینه ارائه آموزش‌های شهروندی و نیز برخی از آموزشهای تخصصی برای پرسنل واحدهای مختلف با شهرداری همکاری داشته باشد.

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    5.7.9.0
    V5.7.9.0