• تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ 
  • کد خبر : ۲۶۶۵
تمهیدات لازم و اقدامات پیشگیرانه شهرداری كازرون جهت كاهش آسیبهای ناشی از سیل
سرپرست شهرداری کازرون گفت: اقدامات پیشگیرانه و برنامه ریزی اصولی خسارت ناشی از سیل را به حداقل خواهد رساند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری کازرون پیرو بازدید چند هفته پیش شهردار از نقاط حادثه‌خیز سیلاب، وی روز گذشته مجددا همراه با مهرزاد پیرویان عضو شورای اسلامی شهر کازرون از برخی از این نقاط بازدید کرد.

سرپرست شهرداری در حاشیه این بازدید، اقدامات پیشگیرانه و برنامه ریزی اصولی را جزء اهداف شهرداری برای مقابله با سیل عنوان کرد و گفت: در سال های گذشته برخی از مناطق مستعد وقوع سیل بود که ما پس از شناسایی،  اقدامات متناسب را برای آنها در دستور کار شهرداری قرار دادیم.

وی یکی از راههای مقابله با وقوع سیل را احداث حوضچه های دفن آبهای سطحی عنوان کرد و یادآور شد: در همین راستا هم اکنون عملیات احداث چند حوضچه دفن آب سطحی در قسمت بالای میدان شورا آغاز و همچنین تمهیدات لازم جهت ورود آب از بالای شهر به داخل این حوضچه ها اندیشیده شده است.

مهندس نوذری همچنین ادامه احداث کانال سیل بر را جزء برنامه های دیگر شهرداری جهت هدایت آبهای سطحی عنوان کرد و گفت: کانال سیل بر بیات و کانال سیل بر شهید براتی از جمله این موارد است.

به گفته او همچنین کانیو گذاری و جدول گذاری برخی از کوچه ها و خیابان های شهر به علت فرسودگی و قدیمی بودن و نبود زیرساخت، در دستور کار شهرداری قرار دارد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری کازرون، کانال سیل بر شهید براتی و سیل بند فوقانی میدان شورا از جمله نقاطی بود که سرپرست شهرداری و عضو شورای اسلامی شهر از آنها بازدید کردند.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.9.0
    V5.7.9.0