• تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ 
  • کد خبر : ۲۶۶۶
سرپرست شهرداری كازرون: توان مدیریت شهری در زمان بروز بحران محك می خورد
سرپرست شهرداری در جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرداری گفت: محک و سنجش توانایی مدیریت شهری در زمان بروز بحران رقم می خورد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری کازرون، مهندس رضا نوذری در این جلسه که صبح امروز در شهرداری برگزار شد، یکی از معیارهای ارزیابی عملکرد مدیریت شهرداری را مدیریت بحران در زمان وقوع حوادث و بحرانها عنوان کرد و افزود: نحوه عملکرد مدیریت شهری قبل، حین و بعد از وقوع حوادث حائز اهمیت است.

وی اضافه کرد: قبل از حادثه باید تمهیدات لازم  و وسایل مورد نیاز را تهیه کرد، ضمن اینکه کنترل کردن فضا در حین و بعد از حادثه ضروری است.

وی با تاکید بر اینکه باید به همه جوانب و جزئیات حادثه ها توجه داشت، اظهار کرد: بررسی همه جوانب و جزئیات حوادث باید در اولویت باشد، چرا که همه ما به کلیات حوادث  آگاهی داریم، اما با جزئی نگری و در نظر گرفتن تمهیدات لازم برای هر جزء است که در زمان بحران می توانیم بر مشکلات غلبه کنیم.

سرپرست شهرداری کازرون، هماهنگی ادارات شهر با مجموعه مدیریت بحران شهرداری را  یکی از دیگر مواردی دانست که باید به آن توجه کرد ویادآور شد: وقتی بحران رخ می دهد و مجموعه مدیریت بحران شهرستان وارد عمل می شود، هر دستگاه نقش مشخصی دارد و برای مقابله با حوادث و مدیریت شرایط بحرانی لازم است تا هماهنگی میان ادارات از قبل شکل گرفته باشد.

مهندس نوذری یکی از حوادث احتمالی پیش رو در فصل پاییز و زمستان را رخداد سیل عنوان بر لزوم لایروبی جداول، تهیه تجهیزات و ادوات لازم و ضروری، آماده باش نیروها و شیفت بندی آنها، تهیه لباس های مخصوص بحران، شناسایی نقاط مستعد حادثه، بررسی و رفع نقص ارتباطات در حوادث، هماهنگی نیروها با یکدیگر و همچنین اقدامات پیشگیرانه تاکید کرد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.9.0
    V5.7.9.0