• تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ 
  • کد خبر : ۲۶۶۷
سرپرست شهرداری کازرون:
پاسخ به مطالبات مردم در مسیر درست، زمینه ساز جلب رضایت مردم و پیشرفت شهر است
سرپرست شهرداری کازرون گفت: اگر مطالبات مردم در مسیر درست پاسخ داده شود و مسئولان در جهت برآوردن این مطالبات تلاش کنند، هم مردم از آنها راضی خواهند بود و هم زمینه پیشرفت شهر فراهم می شود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری کازرون، مهندس رضا نوذری سرپرست شهرداری امروز پذیرای رئیس پلیس و جمعی از فرماندهان نیروی انتظامی شهرستان کازرون در شهرداری بود.

سرپرست شهرداری کازرون با ابراز خرسندی از این دیدار، بحث امنیت را یکی از مهمترین مقوله‌های جامعه امروزی دانست و اظهار کرد: در بحث مدیریت شهری اگر بخواهیم خدماتی که به مردم ارائه می شود را به یک مثلث تشبیه کنیم، موضوع امنیت در راس این مثلث قرار می گیرد و بحث خدمات شهری و رفاهی و بهداشتی ضلع های دیگر را تشکیل می دهند.

وی رضایتمندی مردم را منوط به تلاش و کوشش مضاعف مسئولین در عمران و آبادانی شهر عنوان کرد و گفت: مردم امروز نیاز به خدمات بیشتری دارند و تلاش و کوشش ما جهت ارائه خدمات بیشتر به مردم ضمن جلب رضایت مردم، تثبیت انقلاب و نظام را هم در پی خواهد داشت.

مهندس نوذری در پایان به ارتباط مداوم شهرداری با نیروی انتظامی اشاره و خاطر نشان کرد: هرچه تعامل و ارتباط بین شهرداری و نیروی انتظامی بیشتر باشد، به همان اندازه مردم از این قضیه سود خواهند برد چرا که ارائه خدمات در یک بستری تعاملی تسهیل می شود.

سپس سرهنگ اسماعیل زراعتیان فرمانده انتظامی شهرستان کازرون ضمن تبریک انتخاب مهندس نوذری به عنوان سرپرست شهرداری، جایگاه شهرداری  را در نظام جمهوری اسلامی مهم ارزیابی کرد و گفت: امروز شهرداری ها از جایگاه مهم و حساسی برخوردار هستند و با توجه به وظایفی که دارد، مطالبات مردم از آنها زیاد است.

وی اضافه کرد: با توجه به تخصص و تجربیاتی که از جنابعالی در مناصب قبلی سراغ داریم، به امید خدا از پس این مسئولیت مهم برخواهید آمد.

رئیس پلیس شهرستان کازرون مردم کازرون را مردمی مطالبه گر توصیف و تصریح کرد: مردم کازرون در عین مطالبه گری مردمی قدر شناس هستند و کسی که به آنها خدمت کند، در پیش آنها عزیز خواهد بود

سرهنگ زراعتیان همچنین جهت همکاری با شهرداری در زمینه های مشترک و مرتبط اعلام آمادگی کرد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.9.0
    V5.7.9.0