• تاريخ :
     ۱۴۰۱/۰۴/۱۳ 
  • کد خبر : ۲۷۸۶
دیدار شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر با رئیس جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی كازرون

شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر کازرون صبح امروز با رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کازرون دیدار و گفتگو کردند

به گزارش روابط عمومی شهرداری کازرون مهندس رضا نوذری در این دیدار ضمن تبریک انتصاب حسین فروزنده به عنوان رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کازرون گفت:

از اینکه یکی از فرزندان موفق شاهد سکانداری امور فرهنگی شهر را بدست گرفته اند خوشحال هستم و با شناختی که از وی دارم  انشالله این انتصاب برای مردم شریف کازرون مایه خیر و برکت است.

وی  با بیان اینکه شهرداری کازرون بستر مناسبی را برای اشاعه فرهنگ و هنر کازرون به وجود آورده اظهار کرد: سعی کردیم در اکثر پارک های شهر مکان های را آماده کنیم تا هنرمندان و بزرگان فرهنگ شهر کازرون بتوانند در این مکان ها از ظرفیت هنری خودشان استفاده کنند

شهردار کازرون فرهنگسرای مردانی، سالن آمفی تئاتر پارک باغ نظر،سن رو باز پارک مردانی، پارک سلمان و بوستان رفیع را از جمله  مکان هایی عنوان کرد که هنرمندان می توانند برای اجرای برنامه های خود از آنها استفاده کنند.

در ادامه رئیس شورای اسلامی شهر کازرون ضمن تبریک انتصاب رئیس جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کازرون اظهار کرد: متاسفانه در سال های گذشته به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کازرون توجه نشده بود، با توجه به سابقه تاریخی و فرهنگی و همچنین ظرفیت هایی که در شهرستان وجود داشت انتظار داشتیم اداره فرهنگ و ارشاد بهتر عمل کند.

محسن روزبهی ادامه داد: بزرگان زیادی در زمینه هنری و فرهنگی در شهرستان هستند که  در سطح کشور هم حرفی برای گفتن دارند، از مدیریت جدید انتظار می رود  که با مدیریت جهادی از تمام ظرفیت های شهرستان استفاده کنند و همچنین برنامه ای جهت شناسایی استعداد های هنری جدید تدوین نمایند و در این زمینه هرکمکی لازم باشد شورای اسلامی شهر دریغ نخواهد داشت.

در پایان رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کازرون گفت: شهرداری و شورای اسلامی شهر مشروعیت خود را مستقیما از مردم می گیرند و فرهنگ هم یک پدیده ای است که از دل جوامع انسانی و تعاملات مردم با هم به وجود می آید و انتظار داریم که شهرداری و شورای اسلامی شهر به ما کمک کنند.

حسین فروزنده با بیان اینکه باید بزرگان فرهنگ و هنر شهرستان را گرامی بداریم، افزود: وقتی در یک شهر به بزرگان فرهنگ و هنر آن شهر بی مهری شود بالطبع انگیزه ای هم برای جوانانی که قدم در این مسیر می نهند باقی نخواهد ماند.

در پایان این دیدار  بر همکاری دو اداره در انجام کارهای مشترک فرهنگی تأکید شد

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.9.0
    V5.7.9.0