• تاريخ :
     ۱۴۰۱/۰۵/۰۶ 
  • کد خبر : ۲۷۹۶
شهردار کازرون؛
خطر سیل همچنان وجود دارد/ساكنان مناطقی كه سابقه آبگرفتگی معابر داشته اند مراقب باشند
شهردار کازرون از ساکنان مناطقی که سابقه آبگرفتگی معابر داشته اند خواست بیشتر مراقب باشند

به گزارش روابط عمومی شهرداری کازرون مهندس رضا نوذری شهردار کازرون با اشاره به اینکه همچنان احتمال خطر سیل وجود دارد تاکید کرد: محدوده های از شهر از جمله بازارکازرون،نطنج، خیابان کارگر شمالی،خیابان مطهری شمالی، شهرک پردیس و... که در سال های گذشته سابقه آبگرفتگی معابر داشته اند،بطور کامل مراقب باشند.

وی با اشاره به اینکه ستاد مدیریت بحران شهرداری همچنان در حال آماده باش  قرار دارد گفت: با توجه به بارندگی امروز و آبگرفتگی بخشی از معابر و خیابان های سطح شهر، ستاد مدیریت بحران شهرداری با اعزام نیرو و تجهیزات نسبت به رفع آبگرفتگی معابر و سهولت عبور و مرور اقدام کردند.

شهردار کازرون ادامه داد: باتوجه به حجم سنگین بارش باران ممکن است به صورت موردی در برخی از معابر آبگرفتگی موقتی ایجاد  شود که در این صورت، با حضور نیروهای مدیریت بحران شهرداری سریعاً آبگرفتگی ها رفع خواهد شد.

مهندس نوذری اضافه کرد: کلیه نیروهای ستاد مدیریت بحران شهرداری از ابتدای بارش باران، پای کار حضور داشتند و مشغول خدمت رسانی به شهروندان بودند.

شهردار کازرون همچنان به شهروندان توصیه کرد: از تردد غیر ضروری در مناطقی که احتمال سیل وجود دارد خودداری کنند و به هشدارهای سازمان هواشناسی و مدیریت بحران شهرستان توجه کنند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: شهروندان در صورت بروز هرگونه مشکل ناشی از بارندگی و آبگرفتگی معابر با سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی تماس حاصل نماین

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.9.0
    V5.7.9.0