• تاريخ :
     ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ 
  • کد خبر : ۲۸۲۶
پیام مشترك شهردار و رئیس شورای اسلامی شهركازرون به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج

بسمه تعالی

بسیج، عبارت است از مجموعه‌ای که در آن، پاکترین انسانها، فداکارترین و آماده‌به‌کارترین جوانان کشور، در راه اهداف عالی این ملت و برای به کمال رساندن و به خوشبختی نائل کردنِ این کشور، جمع شده‌اند.
 «رهبر معظم انقلاب اسلامی»

سالروز فرمان رهبر فقید انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) مبنی بر تشکیل بسیج، سرآغاز تولد ارتشی ۲۰ میلیونی در ۵ آذر ماه سال ۱۳۵۸ بود که دوران بلوغ خود را در سال‌های دفاع مقدس پشت سرگذراند و اکنون چون درختی تنومند و بابصیرت خاک ایران اسلامی را در برگرفته و حافظ امنیت و آرامش کشور است.
بدون شک حضور پر رنگ و موفق بسیجیان در تمامی عرصه های انقلاب اسلامی از جمله جنگ تحمیلی، دوران سازندگی و پیشرفتهای علمی بر کسی پوشیده نیست  و در ادوار مختلف تاریخ پرفروغ انقلاب اسلامی مایه سربلندی و اقتدار کشور عزیز ایران اسلامی بوده اند و امروز که  دشمنان اصل نظام را مورد هجمه خود قرار داده‌اند، بسیجیان جهادگر در کنار دیگر مردم انقلابی و ولایتمدار تاپیروزی نهایی در خط مقدم این جنگ ترکیبی قرار گرفته اند.
اینجانبان ضمن گرامیداشت هفته بسیج محضر همه بسیجیان مخلص و متعهد ، توفیق روزافزون همه عزیزان را در راه تحقق اهداف متعالی انقلاب اسلامی از خداوند متعال مسئلت داریم.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.9.0
    V5.7.9.0