• تاريخ :
     ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ 
  • کد خبر : ۲۸۲۷
كمیته زیباسازی شهرداری كازرون تشكیل جلسه داد
شهردار کازرون گفت: تاثیر هنرخصوصا هنرهای بصری بر روح و روان افراد جامعه بسیار شگفت انگیز است

به گزارش روابط عمومی شهرداری کازرون جلسه کمیته زیباسازی شهرداری به ریاست شهردار و دیگر اعضای  این کمیته در سالن کنفرانس شهرداری  برگزار گردید.
در ابتدای این جلسه دبیر کمیته زیباسازی ضمن تقدیر و تشکر از دست اندرکاران و اعضای کمیته دستورات جلسه را قرائت کردند.
سپس  شهردار کازرون ضمن تشکر از عملکرد کمیته زیباسازی به خاطر نقاشی دیوارها و نورپردازی های انجام شده در سطح شهر گفت:انصافا در یک سال اخیر اعضای این کمیته زحمات زیادی در خصوص زیباسازی منظر شهری انجام داده اند که جای تقدیر دارد اما با این وجود هنوز بیشتر نقاط شهر جای کار دارد.
شهردار  کازرون با بیان اینکه  تاثیر هنرخصوصا هنرهای بصری  بر روح و روان افراد جامعه  بسیار شگفت انگیز است اضافه کرد: بدون شک هر اقدامی در حوزه هنر و آثار هنری صورت گیرد تا سالها در ذهن ها و حتی  تاریخ ماندگار خواهد ماند.
مهندس نوذری بر استفاده ازطرح های معماری ایرانی اسلامی  در نمای شهری تاکید کرد و گفت: در طراحی ها باید همه سلیقه ها را در نظر بگیریم همچنین باید تدابیری اندیشه شود تا در نماهای شهری به صورت همشکل از طرح های بومی و ایرانی اسلامی استفاده گردد.
وی با اشاره به اینکه یک کار هنری باید دارای هدف و برنامه باشد افزود: ما باید در طرح ها خواسته های مردم را لحاظ  کنیم یعنی  در واقع این آثار باید طوری طراحی شوند که ضمن تاثیر گذاری در ذهن ها هدف معنا داری را دنبال کنند.
در ادامه  دیگر اعضای این کمیته نظرات و پیشنهاد های خود را در خصوص  دستورات جلسه ارائه کردند و میهمان های این جلسه که تعدادی از طراحان و نقاشان بودند شرحی از دیوار نگاره ها و فعالیت های خود در را سطح شهر بیان داشتند و مقرر شد در نزدیک ترین زمان  جلسه ای در جهت مشاوره و پیشنهاد با دیگر هنرمندان  مشغول در پروژه های شهرداری برگزار گردد.

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    5.7.9.0
    V5.7.9.0