• تاريخ :
     ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ 
  • کد خبر : ۲۸۹۸
به مناسبت روز معلم صورت گرفت؛
دیدار شهردار با مدیران و مربیان دبیرستان بهبهانی و دبستان بهار آزادی

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری کازرون همزمان با ١٢ اردیبهشت، روز معلم شهردارکازرون و مسئول امور فرهنگی اجتماعی شهرداری با حضور در دبیرستان دخترانه بهبهانی و دبستان بهار آزادی با مدیران و مربیان این مدارس دیدار و روز معلم را به آنها تبریک گفتند.
مهندس رضا نوذری ضمن تبریک روز معلم گفت: خدا را شاکریم که امروز به ما توفیق داد تا در خدمت معلمانی باشیم که دلسوزانه و بی پیرایه با آموزش و تربیت فرزندانمان آینده ای درخشان را برای کشور عزیزمان ترسیم می کنند.
شهردار کازرون با اشاره به اینکه معلمان الگوی جامعه هستند، افزود: از دانش آموزان انتظار داریم با احترام به معلمان و اولیای خود و همچنین  توجه به آموختن علم و رعایت اخلاق بالاخص عفاف و حجاب  الگوی مناسبی برای دیگر افراد جامعه باشند.
وی به دانش آموزان توصیه کرد که شخصیت و زندگی نامه شهید مطهری را مطالعه کنند و این شهید  دلسوز و دغدغه مند که یک الگوی علمی و اسلامی بود و نگاه وسیعی به موضوعات آموزشی و فرهنگی داشت‌ را بهتر بشناسند.
 مهندس نوذری ادامه داد : شهید مطهری در آن زمان که جامعه دچار یک سری انحرافات و افکار مسموم شده بود، با بیانات ارزشمند خود و نگارش کتاب های متعدد ذهن و فکر جوانان را بیدار و آگاه ساخت.
شهردار کازرون گفت: از دانش آموزان انتظار داریم از فضای مجازی به درستی استفاده کنند چرا که دشمن در کمین است تا افکار جوانان را منحرف کند.
گفتنی است در ادامه این دیدارها  شهردار کازرون و هیئت همراه در دبستان بهار آزادی از نمایشگاهی که توسط دانش آموزان این دبستان برپا شده بود، بازدید نمودند.

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.9.0
    V5.7.9.0